Program do projekotwnia elektryki jaki ?

« Powrót do grupy: Robimy instalację elektryczną

3 stycznia 2017, 17:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć forumowicze :) Chciałbym nauczyć się projektowania instalacji elektrycznych itp. na komputerze. Jaki program polecacie, gdzie na początku też będę miał jakąś pomoc w ogarnięciu funkcji ?? Pozdrawiam :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 stycznia 2017, 20:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że warto abyś przetestował na razie na miesiąc ZwCad 2017 bardzo dobry program do projektowania dla architektów, do wentylacji czy właśnie elektryki. Obsługuje bloki dynamiczne i obrazy rastrowe bez zarzutów. Dostępny w wersji na 32 i 64 bit. Na początku w cenie programu masz szkolenie z podstaw obsługi tego programu. Dla mnie był bardzo pomocny, a też dopiero zaczynałem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 stycznia 2017, 18:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogólnie program bardzo fajny dla architektów, elektryków, czy też dla tworzenia instalacji wentylacyjnych. U nas w firmie wszyscy pracują na tym ZwCad 2017 z Classic przeskoczyliśmy bez większych problemów, także kompatybilny z innymi programami CAD w zakresie formatu DWG i DXF i jest bezterminowy. Ja na ten moment jest zadowolony :)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 stycznia 2017, 16:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Na razie testuję wersję 30 dniową od 2 tygodni. N razie ZwCad przekonuje mnie do siebie coraz bardziej. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Możliwe, że właśnie już z nimi zostanę.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2017, 19:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie jest jednym z najlepszych programów do projektowania instalacji elektrycznej i właśnie dlatego po tej testowej części postanowiłem przesiąść się na pełną wersję. Wstępne szkolenie pomogło wejść w obsługę programu teraz 2 miesiące później jest już z górki. Producent stale go ulepsza, a już jest bardzo dobrze.

Ten post był edytowany przez Eldon32 dnia: 12 stycznia 2017, 19:27
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19184 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 266

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >