Projekt hali magazynowej

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

28 września 2017, 08:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ktos może polecić dobrą firmę wykonującą hale/magazyny - uwaga w KRAKOWIE?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 września 2017, 08:13

Zgadzam sie: good 0 bad

W Krakowie to ja znam jedną dobra firmę - http://www.legprzem.com.pl/generalny-wykonawc a/# - oni oferują profesjonalne powierzchnie magazynowe. Sporawdz sobie ich stronkę. Są naprawde profesjonalni i rzetelni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2017, 11:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukacie dobrych projektów hali magazynowych ? Nie wiecie jaka oferta firmy będzie dla was najlepsza ? Osobiście korzystałem z 2 firm w zakresie budowania hali stalowych i w szczególności do gustu przypadła mi oferta firmy CoBouw http://cobouw.pl/ świetnej jakości nowoczesne projekty hali stalowych. Bardzo sprawdzona na rynku firma w zakresie budowania stalowych obiektów przemysłowych, w tym hal magazynowych, produkcyjnych, logistycznych, handlowych, chłodni i mroźni. Każdy projekt realizują wykorzystując pełen potencjał doświadczenia, zaawansowanych możliwości technologicznych i zaangażowania.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2017, 17:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja od siebie bez dwóch zdań mogę polecić projektowanie magazynów firmy Nedcon. Sama ostatnio orientowałam się w tym temacie, i uważam że to właśnie ta firma ma doradztwo na najwyższym poziomie. Dlatego nie zastanawiałabym się długo nad tym tematem.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2018, 22:34

Zgadzam sie: good 0 bad

przy szukaniu ekipy która podejmie się wykonania projektu takiej hali trzeba pamiętać, żeby wybrać dobrych fachowców np https://figura.team -panowie działają na rynku 14 lat i wykonują projekty profesjonalnie i terminowo

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 marca 2018, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli poszukujecie sprawdzonej firmy, która zajmuje się projektowaniem hal to polecam wam zgłosić się do www.promus.com.pl Zajmują się projektowaniem budynków i wykonywaniem konstrukcji stalowych, dzięki czemu świadczą kompleksowe usługi związane z budową hali. Ich siedziba znajduje się w Rudzie Śląskiej.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2018, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli interesuje nas konkretny a zarazem innowacyjny projekt budynku komercyjnego, to na pewno warto zastanowić się nad sprawdzoną pracownią projektową, która się podejmie zadania i stanie na wysokości zadania, a jedną z takich jest pracownia projektowa TrzyTrzecie w Warszawie. Moim zdaniem warto postawić na sprawdzone i doświadczone firmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2018, 08:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmmm znaczy jeśli o mnie chodzi to radzę zlecić to wszystko jednej firmie i mieć kłopot z głowy.Serio, bo jakby tak szukać poszczególnych podwykonawców- tu architekt, tak ktoś od logistyki, tamci od montażu... to przecież można kręćka dostać. Z resztą nie ma też żadnej gwarancji że ostatecznie wszystko będzie ze sobą współgrało. To musi nad tym czuwać generalny wykonawca jak Commercecon który wszystko od podstaw zaplanuje (projekt również) i odda realizację dopiero kiedy będzie ukończona. Dla inwestora jest to dużo wygodniejsze, nie mówiąc jużo niższych kosztach i krótszym czasie

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2018, 20:56

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii oświetlenia to polecam oczywiście oświetlenie Led. Jest praktyczne, nowoczesne, energooszczędne. Tu firma Toram http://www.toram-systems.eu/ się specjalizuje w montażu. Bardzo dobra jakość wykonania. Jak najbardziej ich polecam w tym zakresie.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2018, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

JARTOM obserwujcie. Skoro mają 99 proc. tego rynku to chyba jasne jest, kogo warto obserwować, a w jakim przypadku to nie ma sensu. Współpracujemy z nimi od dosyć dawna, nie ma żadnych problemów, pełen wsparcie przy szukaniu i zbywaniu nieruchomości. A zresztą - w takiej branży naprawdę nie jest łatwo o konkretnego klienta... Bez kontaktów daleko nie zajedziecie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pompy ciepła Liczba postów: 30 Grupa: Innowacje w... Jeżeli szukacie producenta pomp to tutaj znajdziecie firmę, która jest jest niezależnym, rodzinnym, europejskim producentem i globalnym dostawcą pneumatycznych...
  • Budowa hali Liczba postów: 241 Grupa: Innowacje w... Jeśli chodzi o znaki, to podczas budowy nowych osiedli konieczne jest także zaplanowanie dróg oraz ich właściwe oznakowanie. Informacje na ten temat można znale...
  • Tanie domy szkieletowe Liczba postów: 75 Grupa: Innowacje w... Polecam Skandic Hus jeżeli jesteś zainteresowany ciekawym projektem na ładny i wygodny dom.
  • Centrala pożarowa Liczba postów: 13 Grupa: Innowacje w... Z jakich systemów zabezpieczeń korzystacie? producent ogrodzeń aluminiowych
  • Nowoczesne budownictwo?] Liczba postów: 64 Grupa: Innowacje w... Szanowni Państwo, Szczególną uwagę warto zwrócić na rodzaj materiału ociepleniowego oraz zastosowany system wykończenia elewacji (preparat gruntujący, zaprawa k...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 194

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >