Projekt domu dwuspadowy

« Powrót do grupy: Projekty domów

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

20 października 2015, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Dom dwuspadowy to najestetyczniejsza i najprostsza konstrukcja, jaka może być. Nie przemawiają do mnie wszystkie ozdoby i udziwnienia w domu. Preferuję proste, estetyczne bryły, jak właśnie domy dwuspadowe. Świetnym projektem jest http://www.e-domy.com.pl/e_102.html?idk=20. Myślę, że właśnie o to chodzi w domach dwuspadowych, żeby było klasyczne i funkcjonalne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 października 2015, 22:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Powinien dom być przede wszystkim tani w eksploatacji. Niestetu z tego projektu nie wynika jakie jest jego zapotrzebowanie na energię potrzebną do ogrzewania.
To dyskfalifikuje projekt!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 października 2015, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że niska kosztowo eksploatacja domu jest najważniejsza, ale nie dla kazdego:) Sa ludzie, którzy mają pieniadze na to, żeby pozwolić sobie na drogie rozwiązania, więc nie rozumiem dlaczego dyskwalifikujesz ten projekt?
Ja poszperałabym jeszcze na stronie jaką prowadzi Pracownia Architektoniczna Dobre Domy - u nich takich dwuspadówek na różną kieszeń jest masa.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2015, 15:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ci mają pieniądze, którzy je oszczędzają. Dom buduje się raczej na całe życie,
a ceny energii tylko idą w górę.
Jeżeli na dzień dzisiejszy kogoś jest stać na wysokie koszty ogrzewania, to nie znaczy że za 20 lat będzie mógł ten dom utrzymać.
Dlatego też rozsądne jest kupno domu energooszczędnego, a nie czarnej dziury
energetycznej. Oszczędny dom nie musi być drogi!

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2015, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy domu z dwuspadowym dachem są ok? Osobiście podoba mi się ten projekt http://wybieramprojekt.pl/projekt-domu-nugat-3-dl38/ ale zastanawiam się właśnie nad ewentualnymi zmianami w dachu, coś podpowiecie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2015, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie kupujcie projektu bez charakterystyki energetycznej! Okna i inne gadżety
można sobie dowolnie dopasować, ale energożerny dom, to czarna dziura w portfelu, której żadna izolacja nie zamknie!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 115

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >