Projekt domu murowanego, wolnostojącego, niepodpiwniczonego

« Powrót do grupy: Projekty domów

10 maja 2017, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

DOM PASYWNY z Wascovilla pl bardzo ciekawy projekt

Dom mieszkalny z poddaszem użytkowym. Po adaptacji projektu zbudowany w systemie ścian szkieletowych, ocieplony. Kryty dachówką cementową. Stolarka okienna i drzwiowa drewniana z atestem do domów pasywnych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 maja 2017, 09:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o wybór projektu domu,to warto się nad tym dokładnie zastanowić, ponieważ w praktyce oznacza to dużą inwestycje na lata, wato przemyśleć każdy szczegół i wybrać firmę która zajmie się budową od A do Z, akurat pod tym względem możemy pomóc.


www.My-house.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 maja 2017, 16:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie od razu Rzym zbudowano, ale również nie został wybudowany bez odpowiednich materiałów! Jak stworzyć murowany dom bez cementu? Najlepiej postawić na najwyższej jakości cement oraz inne materiały, które może nam zapewnić www.grafitolkusz.pl .

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2017, 08:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Super!

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lutego 2018, 18:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja współpracowałem z firmą www.waterworks.pl. Wykonywali dla mnie kompleksowe projekty wykonawcze i budowlane. Bardzo profesjonalnie podchodzą do klienta i oferują wysokiej jakości usługi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lutego 2018, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie by wystarczył niewielki kameralny dom z ciekawą elewacją i w stonowanych kolorach, jak ten https://www.homekoncept.com.pl/produkt/projekt-domu-homekonc ept-54/#additional_information. Biało szara kolorystyka jest ocieplona drewnianymi elementami, a taras jest tylko częściowo zadaszony, więc wpuszcza do domu sporo światła. Na osiedlu, gdzie mamy działkę wszystkie domy są do siebie podobne, a chcieliśmy wybrać projekt, który będzie się wyróżniał. Ustawne i jasne sypialnie, otwarta część dzienna i wygodne dojście do garażu to też mocne punkty tego projektu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 365

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >