Projekt domu z bali, wolnostojącego, niepodpiwniczonego

« Powrót do grupy: Projekty domów

1 kwietnia 2012, 02:55

Zgadzam sie: good 0 bad

First of all you may check your modem and computer. They have perrpoly connected or not. Then check your switch boards and plugs.After that you may contact to services, they will definitely help you

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 marca 2015, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmm, jak dom z bali to według mnie tylko i wyłącznie od Polski Drewnianej :) niesamowity profesjonalizm i w ogole zachwycające podjescie do budownictwa - u nich nic nie dzieje się przypadkiem!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 kwietnia 2015, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Od dwóch lat mieszkam w drewnianym domu i na nic innego zdecydowanie bym go nie zamieniła! Jest ciepły, przytulny. Największym plusem jest to, iż daje ciepło zimą a chłód latem, nie trzeba go w porównaniu do murów długo nagrzewać, a mroźne wieczory przy kominku i ciepłej herbacie to najlepszy relaks dla nas, osób przepracowanych... Współpracowaliśmy z firmą domyjakzbali.pl i jesteśmy bardzo wdzięczni za staranność i komfort jaki nam zapewnili.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2017, 15:14

Zgadzam sie: good 0 bad

A mnie się podobają te domy drewniane z bali. Projekty znalazłem tutaj http://www.mazurskie-domy.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2017, 16:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe. Na pewno wezmę pod uwagę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lutego 2017, 18:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi dom projektowała firma dimprojekt.pl, zresztą tak jak naszym znajomym, ponieważ od nich mamy kontakt. Robią świetne projekty i słuchali wszystkich naszych pomysłów, aby sprostać oczekiwaniom.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2017, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Do mnie jakoś dom z bali nie przemawia... moze jakbym mieszkała w górach. Duzo bardziej wole tradycyjne budownictwo, np mi się bardzo podoba projekt domu z widokiem http://www.mgprojekt.com.pl/dom-z-widokiem-6< /a> jest niebanalny i bardzo efektowny. Co sądzicie? Jak dla mnie dom marzeń, taki bym chciała mieć.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2017, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Dom z widokiem jest ładny, ale widok na koszt ogrzewania tego domu już nie jest taki ciekawy...

Zgłoś | Cytuj | Link

8 sierpnia 2020, 21:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak inwestować w dom, to raz i na lata. U nas od razu padło na projekt z MgProjekt o ten https://www.mgprojekt.com.pl/wymarzony-2. Dokładnie taki chcieliśmy. Mam nadzieje, że jeszcze nasze wnuki będą się nim cieszyć i wychowywać w nim swoje dzieci.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 220

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >