Projekt domu z poddaszem, tradycyjnego

« Powrót do grupy: Projekty domów

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9  ▸

17 lipca 2021, 16:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Pamiętaj, że takie poddasze wymaga stosownego ocieplenia. Bardzo pomocni w tej kategorii okazali się http://rob-bud.info.pl/docieplanie.html , którzy takie ocieplenie dla mnie zrealizowali. Efekty dało się poczuć już zimą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 sierpnia 2021, 20:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetny pomysł. Można zapytać o zapotrzebowanie na energię potrzebną do ogrzewania domu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 grudnia 2021, 09:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto przeczytać artykuł. Może zbudujecie dom z bali?
https://www.enklawa-natury.pl/domy-z-bali-swi etne-miejsce-do-zycia

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2022, 18:31

Zgadzam sie: good 0 bad

My wybraliśmy ten projekt https://www.domo.com.pl/projekty/pokaz/homeko ncept-13-ver-energo-1. Kierowaliśmy się głównie bryłą oraz rozkładem. Nie ukrywam, że dom się nam także po prostu bardzo podoba wizualnie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 marca 2022, 08:56

Zgadzam sie: good 0 bad

robi to wrażenie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2022, 19:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie podoba mi się ten projekt

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2022, 15:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja się bardzo cieszyłam, na budowanie domu, dopóki nie okazało się, że nieogrodzona działka, kupiona we wczesnych latach 2000 przez mojego tatę jest teraz otoczona przez budujące się rodziny. Razem z sąsiadem mieliśmy problem, żeby określić gdzie kończy się nasza działka, a gdzie ich, a przecież bez tego nawet nie możemy zacząć prac projektowych… Na szczęście na pomoc przyszedł nam geodeta z NorthGeo , który pomógł nam zrobić pomiary i wyznaczyć granice działki. Odpowiedź na nasze pytania otrzymaliśmy bardzo szybko, a cały proces był bardzo sprawny i profesjonalnie przeprowadzony. Teraz zarówno my jak i sąsiedzi, możemy zacząć projektowanie i budowę!

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2022, 19:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie podobają mi się takie duże domki...

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2022, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja np nie mółbym mieszkać w takim małym domku bez pozwolenia

Zgłoś | Cytuj | Link

10 stycznia 2023, 06:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Kluczowy jest jednak wybór odpowiedniego projektu domu, który będzie odpowiadał nam pod każdym względem, a jednocześnie będzie nowoczesny i ekologiczny zgodnie z wymaganiami ostatnich przepisów, czyli normą WT 2021. Takie mamy czasy, że możliwości wyboru projektu gotowego są naprawdę wysokie w różnych wariantach, jeśli chodzi o rozmiary, design i też wersje piętrowe, jaki parterowe. Według mnie poszukiwania warto rozpocząć od Archon, ponieważ mają naprawdę ciekawe projekty domów zgodne ze wszystkimi wymaganiami, bez problemó dobierzesz go do działki jaką dysponujecie i do tego z pakietem OZE.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 189

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >