Projekt salonu z kuchnią

« Powrót do grupy: Porady i opinie

8 kwietnia 2021, 08:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć, zawsze marzyłam o tym, że jak będę budować i wykańczać swój dom, koniecznie będzie musiała się w nim znaleźć kuchnia otwarta na przestronny salon. Oczywiście nie może zabraknąć ogromnej wyspy na której będą przyrządzane posiłki. Chciałabym wykorzystać rozsądnie każdy metr tak aby przestrzeń była odpowiednio zagospodarowana. Znajoma poleciła mi pracownię architektoniczną Architetto, gdyż sama korzystała z ich usług i jest naprawdę bardzo zadowolona. Może ktoś z was również korzystał z usług pani projektant tej pracowni? Z góry dziękuję za wszystkie rady.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 kwietnia 2021, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli Warszawa i okolice to polecam Ci pracownię Decoroom, której zaleta jest nie tylko sam projekt, ale też wykończenie pod klucz w pakiecie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 kwietnia 2021, 16:02

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie również kuchnia połączona jest z salonem. Zastanawiam się nad wystrojem i nad odpowiednimi rodzajami obrazów, które chciałam zamówić przez sieć z https://www.swiat-obrazow.pl/obrazy.html. Co sądzicie? Czasami z pozoru mało istotna dekoracja potrafi zdeterminować styl całej aranżacji. Właśnie takim dodatkiem, który ma ogromny potencjał dekoracyjny jest obraz.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Kanapa do salonu Liczba postów: 48 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 363

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >