Projektowanie i aranżacja wnętrz Warszawa

« Powrót do grupy: Projekty wnętrz - Warszawa

28 lipca 2011, 14:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Projektuję wnętrza nowoczesne i klasyczne, minimalistyczne i barokowe ... ale zawsze urzekające charakterem. Są to wnętrza mieszkalne, przestrzenie biurowe, gabinety lekarskie, studia urody, restauracje oraz inne miejsca, które z założenia mają być funkcjonalne i piękne.

Zapraszam: www.strefa-artdesign.pl

Pracownia założona w 2001 r.

Na stronie portfolio oraz cennik.

Projektant wnętrz Agnieszka Starek - Haponiuk

Ten post był edytowany przez strefa design dnia: 28 lipca 2011, 14:16
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 sierpnia 2011, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem stylistą sam dla siebie w moim mieszkaniu, nie lubię dawać zarobić projektantom wnętrz, bo zawsze robią z człowieka głupka (bez obrazy) miałem przypadek kiedy powiedziałem swój pomysł a projektant stwierdził że to beznadziejne, po czym zrobił to samo tylko w innych kolorach.... żenuaaaa

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2012, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

A to się akurat zgadza, co prawda działają w woj. mazowieckim tylko, ale lepiej bardziej wąsko i solidnie niż wszędzie i po łebkach.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2012, 19:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlatego nie korzystałem z takich firm jak np. rednet gdzie to wszystko jest jakąś taką masówką i mało mi się z indywidualnym podejściem i kojarzy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Aby dodać post, należy się zalogować.

Ostatnio na forum

  • STudio - projekty wnętrz i mebli Liczba postów: 3 Grupa: Projekty wn... Hehe... a my sami robiliśmy sobie projekt kuchni, później wszystko poszło do kuchnie.pl i oni wszystko dla nas wykonali na wymiar. To wcale nie jest specjalnie....
  • Targi wnętrzarskie Interiors & Design w Warszawie Liczba postów: 1 Grupa: Projekty wn... Pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz w Warszawie to wyjątkowa impreza w skali całego kraju. Impreza będzie odbywać się w dn...
  • CHCESZ DOBYĆ PROJEKT Liczba postów: 1 Grupa: Projekty wn... Witam Nie macie pomysłów na projekt, to nic nie szkodzi. Agencja reklamowa tym zajmie się i będziecie mieli problem z głowy. www.zak-studio.home.pl Pozdrawia m.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 328

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >