Projektowanie i wstępna wycena ogrodzenia

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

8 listopada 2012, 10:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Często mamy już w głowie wstępny pomysł, jak nasze ogrodzenie ma wyglądać, natomiast brakuje nam choćby szacunkowej ceny całej inwestycji.
Pomocą mogą służyć kalkulatory ogrodzeń, dzięki którym otrzymujemy wstępną wycenę całego ogrodzenia oraz jego wizualizację.
Jednym z wygodnych narzędzi może być BetaStudio: http://betastudio.com.pl/.
W kilka minut zobaczymy, jak będzie wyglądać nasze ogrodzenie i przygotujemy listę elementów wraz z ich szacunkową ceną.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2013, 11:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajny pomysł, natomiast Ja osobiście wolę konsultować wszystko bezpośrednio z osobą. Skorzystałam z firmy Kost Bet i jestem zadowolona :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lutego 2013, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ceny ogrodzenia można stosunkowo łatwo wyliczyć w przypadku, gdy producent ma system zawierający wszystkie elementy ogrodzenia. Przykładem niech będzie cennik nowoczesnego systemu ogrodzeń plastikowych z Poznania -> Cennik ogrodzeń plastikowych - tu cenę ogrodzenia wyliczymy sami.

Natomiast w przypadku systemu gdzie mamy tylko sztachety musimy osobno policzyć podmurówkę, słupki i inne elementy, co może skomplikować wycenę - wówczas najlepiej skorzystać z pomocy fachowców.

W przypadku gdy mamy już gotowy szkielet ogrodzenia i brakuje jedynie sztachet można pokusić się o zakup samych żerdzi. Sam mam Ogrodzenia Plastikowe i w ciągu 7 lat nic przy nim nie robiłem - sąsiad już malował w tym czasie 3 razy, wiec polecam Ogrodzenia plastikowe, natomiast każdy wybiera podług siebie...

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2013, 13:58

Zgadzam sie: good 0 bad

tanie ogrodzenie i puścić na nie ładne pnącza. Proste, a efekt murowany

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2013, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam konfigurator ogrodzeń w Sklep.Plast-Met.pl.. Wycenia ogrodzenie z siatki i z panela, w różnych kolorach i wysokościach. Do tego możesz wycenić bramę i furtkę. Naprawdę fajne narzędzie, kilka sekund i wycena gotowa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 października 2014, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie znam się na ogrodzeniach i budownictwie, więc też szukałem pomocy w tej kwestii. Wyliczyłem wszystkie potrzebne elementy poprzez kalkulator ogrodzeń na stronie www.rabatka.pl. Po montażu mogę przyznać, że liczy dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 października 2014, 21:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Do budowy ogrodzenia będą potrzebne elementy kute, duży wybór tego rodzaju elementów do budowy ogrodzenia na http://www.kute24.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2014, 20:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Trafiłem ostatnio na program BricsCAD i powiem wam szczerze, że jest naprawdę dobry. Dodatkowo ceny zaczynają się już od 1600 zł! Zobaczcie na www.vectorsoft.pl. Może się wam przyda.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2014, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Powinienes skorzystac z usług jakiejs firmy, która robi profesjonalne wyceny np. www.taksator.info i będziesz miał na pewno wszystko zrobione tak jak to powinno byc

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2015, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Oprócz kalkulatorów pomocne mogą być również zapytania ofertowe które możecie składać w dziale Ogrodzenia. Zapytania są darmowe, dzięki nim można otrzymać wstępne wyceny od firm zainteresowanych zleceniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Automatyka do bram Liczba postów: 316 Grupa: Ogrodzenia... Automatyka firmy https://www.polbram.eu/ jest jedną z lepszych, korzystałem kiedyś z innego producenta i się zawiodłem. Odkąd mam ich ogrodzenie i automatykę ws...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19184 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 161

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >