Projektowanie wnętrz

« Powrót do grupy: Pasje forumowiczów

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

16 maja 2011, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,

Mam pytanko, czy wy także lubicie projektowanie wnętrz? Ja uwielbiam! Codziennie mam nowe pomysły i przedostaje je do mojego wnętrza, czasami chciałabym pokazać je jakiemuś profesjonaliście ale za bardzo nie wie jak, gdzie i kiedy. Może wy też macie podobne zainteresowania?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2011, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Projektowanie wnętrz... fajna sprawa chociaż ja się do tego kompletnie nie nadaję ;D a myślałaś może by wziąć udział w jakimś szkoleniu o takiej tematyce, lub jakimś kursie? teraz jest tyle tych dofinansowań z UE a takie coś mogło by cię fajnie wypromować

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 maja 2011, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

No myślałam trochę o czymś takim, ale u mnie w miasteczku trudno znaleźć takie szkolenie więc odpada :(

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2011, 16:16

Zgadzam sie: good 0 bad

też mi się wydawało, że nie nadaję się do tego, ale budowa własnego domu sprzyja rozwijaniu zdolności artystycznych ;). swój dom urządza się z przyjemnością, a jest tyle ciekawych projektów domów, które już po pierwszym spojrzeniu pozwalają puścić wodzę wyobraźni i zaaranżować wnętrze na szybko :)

np. Haga biura Lipińscy, już widzę wnętrza w prowansalskim stylu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2011, 09:26

Zgadzam sie: good 0 bad

No vanilia dobrze mówi, trzeba uwierzyć w siebie, przecież nikt Ci chyba nie powiedział że robisz to źle;) jak nie zaryzykujesz to do końca życia będzie cię trapiło że nie wykorzystałaś swojego talentu, a przecież tego nie chcemy :P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 czerwca 2011, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Korzystaj z życia i wykazuj się w dziedzinach, w których czujesz się silna. Musisz poszukać trochę informacji o odbywających się konkursach może jakiś łowca talentów? Na pewno się nie poddawaj

Zgłoś | Cytuj | Link

18 czerwca 2012, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Do projektowania wnętrz również się kompletnie nie nadaje, ale nie można się poddawać. Widziałem, że są takie kursy, które trwają rok, ale w takim krótkim czasie niczego nie można się nauczyć, więc poziom nie jest za wysoki. Najlepiej zatem iść na studia :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2013, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

ja osobiście nie mam smykałki do projektowania wnętrz, ale bardzo lubię oglądać ciekawe realizacje biur projektowych, niektóre z nich są zachwycające

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2013, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

ja też nie mam pojęcia jak kupiłem mieszkanie to coała aranżacją zajmował mi się projektant wnętrz http://idomo.pl/about/. Oni zawsze mają fajne pomysły na zagospodarowanie wolnej przestrzeni.

Ten post był edytowany przez wojtek468 dnia: 19 września 2013, 13:57
Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2014, 17:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Projektownie wnetrz to super sprawa pod warunkiem ze ma sie do tego smykalke i lubi sie to robic..mam znajoma ktora sie tym para i ma z tego niezla kase

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wakacje 2020 Liczba postów: 29 Grupa: Pasje forum... Ekscytujące wrażenia turystyczne czekają na podróżnych korzystających z oferty Foxiepass. Dzięki temu innowacyjnemu systemowi rezerwacji online, podróżujący mog...
  • mechanika Liczba postów: 86 Grupa: Pasje forum... Natomiast jakby komuś z was coś stało się przykładowo z oponami, to możecie wówczas zgłosić się do firmy https://mobilna-wulkanizacja.pl/mobilna- wulkanizac...
  • NAPRAWA CIĘŻARÓWEK Liczba postów: 12 Grupa: Pasje forum... W celu dokonania profesjonalnej naprawy samochodów ciężarowych i uzyskania pełnego zaplecza technicznego, warto odwiedzić serwis TIR w Mostkach. To centrum serw...
  • Gdzie zamówić catering dietetyczny ? Liczba postów: 150 Grupa: Pasje forum... Polecam Wam zamówić catering dietetyczny od https://www.zdrowycatering.pl/tani-cater ing-dietetyczny/warszawa/ Ich oferta jest niesamowicie atrakcyjna i obejmuje...
  • Gadżety reklamowe dla firmy Liczba postów: 187 Grupa: Pasje forum... Interesują mnie smycze reklamowe i torby papierowe z nadrukiem. Zależy mi na szerokim wyborze produktów w korzystnej cenie. Jakiś czas temu znalazłam w Internec...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 183

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >