Projektowanie wnętrz Warszawa

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

26 sierpnia 2012, 11:02

Zgadzam sie: good 0 bad

To nie chodzi przecież o to żeby mnie projektant zastąpił, ale żeby mi pomógł, przynajmniej ja tak do tego podchodziłam i tez nie żałuję współpracy z biurem projektowym absolutnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2012, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

no tak najważniejsza jest pomoc od projektanta no i też ważne, żeby słuchał, co się do niego mówi, był otwarty na sugestie, ale też w razie potrzeby pokazał wszystko od A do Z. jeśli chodzi o projektantów wnętrz to ja wiele pozytywnych słów słyszałam o n-design, a projekty jakie mają na stronie robią niesamowite wrażenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 grudnia 2012, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

fakt najważniejsze jak wszystko jest dobrze przemyślane od a do z. To jest dla mnie najważniejsze. A jeśli chodzi o wspominaną wyżej firmę n-design, to nie tylko projekty mają super ale też podoba mi się to, że koszty dobrane są do budżetu klienta.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2012, 19:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Przykład pięknego , niepowtarzalnego stylu i pięknej aranżacji. http://www.decoroom.eu/realizacje/mieszkania-ul-wloscianska- 40m2/

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2014, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja chciałam zawsze mieć wnętrze domu chłodne i industrialne, dlatego oddałam dom w ręce architekta, bo samemu ciężko coś takiego zaplanować. Robiła Pani z http://architekt-pruszkow.pl i udało jej się spełnić moje oczekiwania. Nie przesadziła z dodatkami, co jest według mnie bardzo ważne.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 28 października 2015, 13:18
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 września 2014, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak przy okazji projektowania wnętrz. Uczestniczycie w targach nieruchomości? Oprócz nowych ofert mieszkań jest możliwość skorzystania z pomocy projektantów i architektów wnętrz. We wrześniu i październiku w Warszawie w zasadzie co tydzień jakieś targi się odbywają, z obecnością firm zajmujących się aranżacją i wykończeniem wnętrz. W ten weekend bodajże firma Decoroom zaprasza na Dzielnicowe Targi Nieruchomości.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2014, 19:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Tytułem uzupełnienia tych imprez cyklicznych w Warszawa: Cytat ze strony www tej firmy: "W pierwszy weekend października (4-5.10.) zapraszamy na Praskie Targi Nieruchomości, które odbędą się na terenie Centrum Praskiego Koneser przy ul. Ząbkowskiej 27/31. Oprócz możliwości porozmawiania o wykończeniu wnętrz, będzie można ucieszyć oko piękną architekturą budynków dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek."

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2014, 20:43

Zgadzam sie: good 0 bad

BricsCAD to świetna sprawa. Pod względem możliwości nie ustępuje żadnemu takiemu programowi, a jest w konkurencyjnej cenie. Polecam zajrzeć na vectorsoft.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2018, 07:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam bardzo mocno pana Krzysztofa Ziółkowskiego, świetny specjalista, który naprawdę zna się na rzeczy :) Nasze mieszkanie, a raczej jego wystrój, to jego dzieło, z którego na co dzień się cieszymy. Mieszkanie jest piękne i funkcjonalne :) Projekty p. Krzysztofa można zobaczyć na http://www.krzysztof-ziolkowski.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2018, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja polecam perfect construction, zajmują się wszystkim kompleksowo, zlecając im remont nie trzeba się o nic martwić, robią projekt, kupują materiały, zajmują się całą realizacją :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 235

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >