Projektowanie wnętrz Warszawa

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

22 marca 2012, 23:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Kreuję wnętrza nowoczesne i klasyczne, minimalistyczne i barokowe ...
ale zawsze urzekające charakterem. Są to mieszkania, domy, apartamenty, przestrzenie biurowe, gabinety lekarskie, studia urody, restauracje oraz inne miejsca, które z założenia mają być funkcjonalne i piękne.

projekt pomieszczenia 390 pln
cennik i potfolio na:www.strefa-artdesign.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2012, 17:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Kompleksowość jest w tej chwili na czasie i trudno się dziwić. Projekt to jest pół biedy, schody zaczynają się przy wykończeniu i mordęgi z materiałami, ekipa wykończeniowa itd.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2012, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Zakres prac w każdym z ich pakietów jest podobny , różnią się standardem i jakością materiałów , a co za tym idzie naturalnie ceną.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2012, 19:35

Zgadzam sie: good 0 bad

No z grubsza racja, w każdym razie ceny kompleksowej usługi w granicach 600-900 zł to przy uwzględnieniu bardzo dobrych materiałów z jakich korzystają i pełnej elastyczności koszty bardzo dobre.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2012, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Sami próbowaliśmy projektowania z tym programem - http://www.projektujemy.meble.pl/ Poszło całkiem nieźle. To wcale nie jest takie trudne - przynajmniej przy amatorskich projektach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2012, 23:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy amatorskich może tak, ale mieszkanie mimo wszystko lepiej powierzyć komuś kto sie tym profesjonalnie i kompleksowo zajmuje, chociażby wspomnianemu Decoroom , czy innej tego typu firmie.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2012, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, to nie tylko oszczędność czasu, ale wbrew pozorom także pieniędzy, bo np. wspomniany przez was decoroom na pewno ma niemałe rabaty przy zamawianiu większej ilkości materiałów.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 sierpnia 2012, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się, dlatego jednym z ich największych plusów jest to, że nie narzucają w ogóle marży na materiały, kupują je za Ciebie, a Ty płacisz nawet taniej niz w sklepie.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2012, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie,że dużo prościej jest powierzyć komuś zaprojektowanie domu czy mieszkania ale to zależy od podejścia. Ja zdecydowanie wolę to robić sam, bo po pierwsze nikt tak jak ja nie zna lepiej mnie i mojej rodziny a poza tym to jest frajda jak samemu się coś stworzy. Ostatnio urządzaliśmy pokój syna i wybierając np. kolory ścian korzystałem z fajnego pomocnika http://www.magnatfarby.pl/inspiracje/magnat-kreator/#/wnetrz a. Wcześniej korzystaliśmy z podobnych stron i projektując różne pomieszczenia w domu, dość odważnie zaczęliśmy bawić się kolorami i strukturami, co dało ekstra efekty. Nie mamy jeszcze zbyt dużo mebli ale dobrze dobrane podłogi i kolory/struktury ścian nadają wnętrzom prawdziwy charakter - meble są już tylko dodatkiem.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2012, 09:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Kompletnie się z Tobą nie zgadzam. Moi sąsiedzi z usług decoroom korzystali i musze przyznać, że przeforsowali kilka rozwiazań ich architekci na które znajomi nie chcieli się zgodzić, a teraz im za to serdecznie dziekują jednak co wiedza i zmysł projektowy to jednak nie to co oko laika.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 235

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >