Projektowanie wnętrza , aranzacja - za ile?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

5 lipca 2016, 08:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście,że w ostatecznym rozrachunku wszystko zależy od tego jaki efekt chcemy osiągnąć oraz na jakie materiały się zdecydujemy do wykończenia wnętrza. Sama cena też będzie się różnić w zależności od danej firmy na jaką się zdecydujemy.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lipca 2016, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Koszty wynajęcia projektanta wnętrz zależą od bardzo wielu czynników (m.in. od doświadczenia i renomy projektanta, oraz zakresu prac) w związku z czym są bardzo różne, wahają od kilkudziesięciu zł za metr do nawet kilkuset. Najlepiej poszukać w internecie firm w swoim mieście i popytać o indywidualną wycenę. W Warszawie sprawdźcie sobie ich http://370studio.pl - przykłady ich projektów można obejrzeć na stronie, moim zdaniem są bardzo eleganckie i stylowe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lipca 2016, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy ofertach z wykończeniem i materiałami na przykładzie firmy Decoroom z Warszawy pakiety wykończeniowe zaczynają się od trochę ponad 600zł /m2.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2016, 20:38

Zgadzam sie: good 0 bad

u mnie projektem pokoi w mieszkaniu zajęła sie firma http://ampmdesign.pl/. Jestem bardzo zadowolona :) super projekt, wykonanie - wszystko wspaniale współgra

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2017, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Trudno powiedzieć ile będzie kosztować projekt wnętrza i porady dekoratora, ponieważ bardzo często ceny ustalane są indywidualnie w oparciu o dany projekt i zakres działania.


www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lutego 2017, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

No chyba, że korzystasz z gotowych pakietów aranżacji i wykończenia, z określonym z góry zakresem prac, z góry określoną kwotą takiego pakietu za m2. Taką ofertę ma na rynku warszawskich firma Decoroom chociażby.

https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2017, 03:56

Zgadzam sie: good 0 bad

To już musisz pytać o to konkretnych specjalistów. Pytałam o ceny w trzech różnych biurach i każdy miał zupełnie inne ceny. Ostatecznie wybrałam biuro HLD, bo mieli elastyczny harmonogram płatności, co znacznie ułatwiło mi zapłacenie za usługę.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2017, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli mówiąc o projektowaniu wnętrz macie tez na myśli wnętrza centrów handlowych czy sklepów, to bez dwóch zdań warto nawiązać współprace z doświadczoną agencją merchandisingową http://www.embi-marketing.pl/. Ja tej firmie zlecałem przebudowę sklepu i stanęli na wysokości zadania.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2017, 16:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że co do aranżacji wnętrza, to zawsze warto przejrzeć sobie tematy z blogów. Jeśli chcecie, to możecie sprawdzić ten - Wyposażenie i Design. Myślę, że można w nim znaleźć naprawdę sporo porad w tej tematyce.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2017, 07:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Może na początek warto samodzielnie spróbować zarezerwować wnętrze i wybrać odpowiednie meble, co o tym sądzisz? Akurat w tej kwestii możesz liczyć na nasza pomoc i porady, zobacz na www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 266

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >