Projektowanie wnętrza , aranzacja - za ile?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸

19 czerwca 2017, 17:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiedzcie mi proszę, ponieważ sama za chwilę staje przed wyzwaniem budowy domu. Mam zamiar wybudować go na podstawie takiego projektu http://www.mgprojekt.com.pl/odwrocony , czy taki dekorator wnętrz będzie się trzymał głównego zamysłu, czy jednak postawi na swoim. Moja znajoma wynajęła projektanta, który całkowicie zmienił jej koncepcję twierdząc, że będzie to najlepsze rozwiązanie, po czym po miesiącu nie była z tego zadowolona i przerabiała swój dom na nowo. Wolałabym tego uniknąć dlatego zastanawiam się czy próbować na własną rękę, czy zaryzykować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lipca 2017, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Nikt nie jest w stanie określić z jakimi kosztami należy się liczyć jeżeli chodzi o aranżację wnętrza, cena ustalana jest z reguły indywidualnie w oparciu o zakres prac. Akurat tym zajmujemy się na co dzień i chętnie pomożemy, doradzimy.

www.Vocco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2017, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się, cena projektu zależy od tylu czynników, że nie sposób podać jej na oko. Dlatego warto poprosić firmę robiącą projekty o wstępna wycenę. On-line o cenę można np. spytać na stronie http://intellio.pl/#wycenaonline.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2017, 21:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem przy aranżacji wnętrz pytanie powinno brzmieć gdzie, a nie za ile. Macie różne pracowanie i wiadomo, że najlepsze dostarczają zdecydowanie najlepsze projekty. Jak takie powstają? Przeczytajcie sobie na przykładzie studia Mikołajska - https://mikolajskastudio.pl/jak-powstaje-proj ekt miałem okazje widzieć efekt ich pracy u znajomych i przyznam, że zrobił na mnie ogromne wrażenie, zresztą na ich stronie macie przedstawione przykładowe realizacje. Co ważne robią nawet rysunki techniczne i budowlane co ułatwi potencjalnej ekipie prace, chociaż istnienie możliwość, że sami wykonają projekt i otrzymacie go jak to się mówi pod klucz.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2017, 08:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Obydwa pytania są moim zdaniem zasadne, czyli zarówno to jakie będą koszty i wycena pomocy projektanta wnętrz, jak i to na które biuro się zdecydować. Jeżeli macie na forum sprawdzone namiary, adresy to śmiało podawajcie je w tych wątkach.

KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 stycznia 2018, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Koszt aranżacji wnętrza zależy od kilku czynników. Jeżeli poszukujecie odpowiedniej firmy, która zajmie się aranżacją wnętrz waszych mieszkań to mogę wam polecić www.indesigner.pl z Katowic. Wykonują świetne projekty wystroju wnętrz.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2019, 09:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Witajcie, chciałabym Was zapytać, czy zamawialiście kiedyś projektowanie wnętrz kraków http://www.freeformstudio.pl/ ? Chciałam mamie odnowić dom, ale nie umiem tego sama dokonać, dlatego pomyślałam o nich.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2019, 18:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Przykro mi, nie znam ich, ale czy naprawde warto jest do zaaranżowania domu czy mieszkania zatrudniać aż firmę projektową? Moim zdaniem to zbędnie wydane pieniądze jak w sieci jest tyle róznych pomysłów i podpowiedzi. Podsyłam Ci fantastyczny blog https://scandicsofa.pl/pl/n/list gdzie znajdziesz wszystko co trzeba, a na dodatek możesz kupić u nich pierwszorzędnie wykonane meble i to w super cenach. Dzięki nim ja swój dom urządziłam sam i poszło jak po maśle.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2019, 23:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Te oferty mnożą się w sieci. Zdecydowanie nie brakuje czegoś takiego.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2019, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam projekt domu zamówić u projektantów 3d. Mogą oni stworzyć wersje 3d Twojego domu lub Wnętrza mieszkania . Polecam to rozwiązanie ze względu na oszczędność czasu

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...
  • catering Liczba postów: 35 Grupa: Porady i op... A czy ktoś z was może catering eventowy Spółdzielnia Socjalna Równość? Tak pytam, ponieważ poszukuję kogoś dla siebie, kto zapewni mi profesjonal...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19195 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 350

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >