Prysznic do łazienki z funkcją smartcontrol

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

18 lipca 2019, 21:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ktos posiada przysznic z taką funkcją? Czytałem, że zapamiętuje ustawienia kąpieli, ma możliwość użycia kilku ujść wody jednocześnie , pozwala fajnie ustawiać parametry kąpieli itd. Ktoś może posiada taki prysznic i może podzielić się opinią czy warto wydać na to pieniądze?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lipca 2019, 21:13

Zgadzam sie: good 0 bad

takie prysznic z funkcą smartcontrol nie jest aż tak drogi - tu są dobrze zaprezentowane takie przysznice https://www.lazienkaplus.pl/pl/lp/grohe-eupho ria-smart-control/ , w tym sklepie to koszt około 3000zł , jak za taki "bajerancki" prysznic to moim zdaniem adekwatna cena jeśli oczywiście spełnia swoją rolę tak jak jest opisany.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lipca 2019, 21:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam prysznic z funkcją smart control, ale on niedawna bo dopiero miesiąc temu zamówiłam również na łazienka plus. Jedynie co mogę na dzień dzisiejszy powiedzieć to to że rewelacja już nigdy nie wrócę do tradycyjnego sprzętu. Zobaczymy też jak długo posłuży:)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2019, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawa rzecz, interesowałem się tym ostatnio i sam się szczerze mówiąc zastanawiam czy to kupić. Cena w tym sklepie nieduża, jak za taki luksus to całkiem ok. Chętnie poznam jeszcze jakieś opinie.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2019, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

ja w sumie się już zdecydowałem na zakup tego prysznica z lazienkaplus mam nadzieję że będę zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 grudnia 2019, 21:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że takie gadżety są niepotrzebne. Chociaż jak ktoś lubi to nie widzę w tym problemu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić sypialnię? Liczba postów: 368 Grupa: Ciekawe pom... Dużym plusem paneli tapicerowanych w sypialni, czy innym pomieszczeniu w domu jest to, że można je szybko samodzielnie położyć. Zobacz jak zrobić ścianę z panel...
  • Pomysł na wakacje Liczba postów: 585 Grupa: Ciekawe pom... A nie myśleliście o tym, aby odwiedzić USA? Ja od zawsze o tym myślę, a pod adresem: https://planetescape.pl/kraj/usa/ udało mi się nawet znaleźć stronę z ofert...
  • hala piłkarska Liczba postów: 5 Grupa: Ciekawe pom... Kiedyś chciałam zainwestować w taką halę.
  • jak ułatwić sobie sprzątanie Liczba postów: 51 Grupa: Ciekawe pom... Utrzymanie czystości w domu wymaga zaangażowania i regularności. Jednak wybierając odpowiednie środki czyszczące, można zaoszczędzić sobie sporo pracy. W jaki s...
  • Jak zamontować lustro? Liczba postów: 79 Grupa: Ciekawe pom... Co sądzicie o lustrze w sypialni?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 203

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >