Prywatna sauna w łazience

« Powrót do artykułu: Prywatna sauna w łazience | « Powrót do grupy: Wnętrza

10 sierpnia 2015, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

swietna sprawa, mam saune od roku robiona na zamowienie z ams sauna, niesmowicie na mnie diala korzystanie z sauny – duzo lepsze samopoczucie, schudłam, cera się ujędrniła;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 września 2015, 17:13

Zgadzam sie: good 0 bad

jak już szaleć to chyba wolałbym mieć basen i siłkę w domu niż saunę. Podobnie w nadmiarze jest niezdrowa dla mężczyzn

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 marca 2017, 17:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetna sprawa, też mam saunę prywatną infrared i jestem z niej bardzo zadowolony. Ta sauna to był koszt pod dziesięć tysięcy złotych, chociaż oczywiśćie można mieć droższą, bardziej zaawansowaną saunę. My chcieliśmy coś małego i klasycznego. Żona od lat korzysta z saun, więc ta inwestycja była dla nas bardzo dobra.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 listopada 2017, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Super pomysł taka sauna. Sam mam saunę domową.Uważamy z żoną że to był bardzo dobry zakup. Niesamowicie można się w takiej saunie zrelaksować, odpoczać po pracy. DO tego kwestia higieny, trochę mnie obrzydzało korzystanie z jednej sauny z innymi ludźmi, a jak się ma swoją to taki komfort.. Ja mam od ams sauna, mogę naprawde polecić.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2018, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Prywatna sauna to świetne rozwiązanie, które każdemu polecam. Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem sauny to firma AMS Sauna sprzedaje wiele rodzajów saun w dobrych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2018, 22:34

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja niestety nie mogę korzystać z sauny ....kiedyś mogłam teraz już nie...a mam w domu takie miejsce gdzie idealnie by taka sauna pasowała...no ale trudno.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 212

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >