Przecięta plandeka- czym skleić?

« Powrót do grupy: Meble i dodatki w ogrodzie

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

26 marca 2018, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mieszkacie w Szczecinie lub okolicach to polecam wam zgłosić się do firmy www.auto-plandek.pl Zajmują się naprawianiem plandek samochodowych. Wykonają też dla was nową plandekę, jeżeli będziecie chcieli.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 kwietnia 2018, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto pomyśleć o zabudowie samochodu. Dość miałem męczenia się z uszkodzonymi plandekami i postanowiłem zgłosić się do firmy www.ntbrokers.pl, która zajmuje się zabudowywaniem samochodów. Polecam ich również wam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2018, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Po co komu przeciętna jak można w tej samej cenie mieć nową, bardzo dobrą. Ja kupuje u www.go-plan.pl, są naprawdę super, i za bardzo przyzwoite pieniądze wiec warto mieć ich na oku. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2018, 17:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto zaopatrzyć się w nową plandekę. Można to załatwić niedrogo i profesjonalnie u [url]www.go-plan.pl . Produkty niezwykle solidne i w dobrych cenach. Przyjemna obsługa i profesjonalne podejście do klienta.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2018, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również mogę wam polecić zgłoszenie się do firmy www.auto-plandek.pl ze Szczecina, o której ktoś wcześniej wspominał w tym temacie. Firma ta wykonuje świetne plandeki samochodowe w dobrych cenach oraz zajmuje się ich naprawianiem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 września 2018, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowa plandeka jest lepszą opcją. Ostatnio sam wymieniałem plandekę w swoim samochodzie i zdecydowałem się na taką z reklamą mojej firmy. Jej wykonaniem dla mnie zajęła się firma http://parys-wroclaw.pl/ Polecam wam się do nich zgłosić jeżeli zależy wam na solidnych plandekach.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2018, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Miałem swego czasu podobny problem. U mnie na szczęście nie było to duże rozcięcie. Ale pomogła mi łata.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2018, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Moze zgłoś się jeszcze do nich http://erka.gdansk.pl/ bardzo fajna firma, ma niesamowicie ok urządzenia włąśnie no i może by ci coś poradzili, a może lepiej jest od nich kupić nową, tu nie jest jakoś mega drogo, a jakość bardzo dobra

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2018, 21:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Podobnie jak wspomniano, polecam firmę [url]www.go-plan.pl . Specjalizują się w wykonywaniu i naprawie plandek zwykłych i celnych. Zapłaciłem stosunkowo niewiele.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2018, 20:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że bardzo dobrze poradzi sobie z tym kropelka, no ale jak kto woli

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki regał do garażu? Liczba postów: 312 Grupa: Meble i dod... Jak już jesteśmy w temacie garażu to może ktoś z Was szuka sprawdzonej firmy oferującej bramy garażowe najwyższej jakości? My odpowiednią bramę garażową znaleźl...
  • Produkty do ogrodu - gdzie? Liczba postów: 78 Grupa: Meble i dod... Zamiast co roku stosować impregnację i zabezpieczać drewniane elementy w ogrodzie warto poszukać trwałego rozwiązania. U mnie super sprawdza się wymiana drewnia...
  • jaką firmę warto wybrać pod kątem budowy domu z dr... Liczba postów: 7 Grupa: Meble i dod... Marzę o urządzeniu swojego ogrodu tak, aby był idealnym miejscem do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zastanawiam się, czy ławki parkowe z firmy P...
  • Altanka czy ogrodowy domek? Liczba postów: 63 Grupa: Meble i dod... Jak ktoś chce wiatę garażową stalową to szczególnie polecam Viaty. Są doskonali i ich produkcja jest na najwyższym poziomie.
  • jakie meble Liczba postów: 173 Grupa: Meble i dod... Moim zdaniem, każda miłośniczka manicure powinna znaleźć coś dla siebie na https://lakieryhybrydowe.pl/ Ich szeroka paleta kolorów i produkty do pielęgnacji paz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 188

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >