Przekwalifikowanie działki na budowlaną.

« Powrót do grupy: Zanim wybudujesz dom

3 maja 2007, 14:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich :D
Chciałem zapytać czy jest jakiś inny sposób na przekwalifikowanie działki z rolnej na budowlaną niż poprzez gminę :?: Bo byłem w gminie zapytać co i jak bo złożyłem wniosek o przekwalifikowanie ponad pół roku temu a w gminie mi powiedzieli że to może trwać do 10 lat :!: :!: :!: A ja chciałbym zrobić to w miarę szybko dlatego sie chce dowiedzieć czy istnieje jakiś inny sposób do przekwalifikowanie działki na budowlaną :D :!:
Dodam jeszcze że na działce jest ziemia klasy V więc nie powinno być z tym problemu ale mimo to gmina mnie trzyma :!:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• kosztorys Liczba postów: 9 Grupa: Zanim wybud... hmm, może po prostu zapytaj w jakies firmie z wycena inwestycji, nieruchomości itp. – sprobuj tutaj www.ekspertyzy.waw.pl to jest firma, w ktorej kiedys robilem...
  • Ile budowa domu Liczba postów: 60 Grupa: Zanim wybud... Ważne jest również dobranie dobrych fachowców. W przypadku zakładania instalacji sanitarnej skorzystałem z usług firmy http://prim-minskmaz.pl/ którą polecił mi...
  • Maszt kratownicowy - jakie dokumenty, pozwolenia ?... Liczba postów: 5 Grupa: Zanim wybud... Użytkownik Gość: aquos napisał: Jezeli chcesz to sprawdź print depot. Mają maszty, banery, flagi i cały sprzęt. Ceny również warto sprawdzić. Projekt nic nie ko...
  • Budowa pawilonu nad istniejącą siecią uzbrojenia t... Liczba postów: 6 Grupa: Zanim wybud... do uzbrojenia wykorzystywalismu prety i druty od nich http://www.constans2.pl/usugi bo maja dobrej jakości materiały. Od lat korzystamy z ich oferty i jesteśmy...
  • Jak zdobyć uprawnienia budowlane. Liczba postów: 20 Grupa: Zanim wybud... Żeby zdobyć uprawnienia budowlane trzeba zdać egzamin na takie uprawnienia. Osobiście uważam, że program uprawnieniabudowlanetesty.pl jest najlepszym testem prz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19176 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 453

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >