Przekwalifikowanie działki na budowlaną.

« Powrót do grupy: Zanim wybudujesz dom

3 maja 2007, 14:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich :D
Chciałem zapytać czy jest jakiś inny sposób na przekwalifikowanie działki z rolnej na budowlaną niż poprzez gminę :?: Bo byłem w gminie zapytać co i jak bo złożyłem wniosek o przekwalifikowanie ponad pół roku temu a w gminie mi powiedzieli że to może trwać do 10 lat :!: :!: :!: A ja chciałbym zrobić to w miarę szybko dlatego sie chce dowiedzieć czy istnieje jakiś inny sposób do przekwalifikowanie działki na budowlaną :D :!:
Dodam jeszcze że na działce jest ziemia klasy V więc nie powinno być z tym problemu ale mimo to gmina mnie trzyma :!:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• garaż blaszak Liczba postów: 7 Grupa: Zanim wybud... ja użytkuję garaż blaszany,postawiony na specjalne zamówienie przez firmę www.dobregaraze.com i wszystko jest w porządku. myślę,że blaszak jest niedrogi i funkc...
  • Ile budowa domu Liczba postów: 48 Grupa: Zanim wybud... Dokładnie zanim zaczniemy projektować nasz nowy dom w naszej wyobraźni warto zapoznać się z pewnymi podstawowymi faktami i zasadami :) Polecam zacząć od artykuł...
  • Jak uzyskać pozwolenie na budowę domu Liczba postów: 12 Grupa: Zanim wybud... Ja np. miałem nadzwyczajna sytuacje, bo bydowalem się na terenach objetych czesciowa ochrona i z pomoca musialem dodatkowo isc tutaj [www.sorbchem.pl] trzeba by...
  • dobudówka. czy potrzebny geodeta Liczba postów: 15 Grupa: Zanim wybud... Teraz prawo budowlane miało się zmienić i chyba nie trzeba bedzie mieć pozwolenia. Ja zgłaszałam normalnie i dostałam papierek. Robił też geodeta z www.mgeo.com...
  • na działce mam stanowisko archeologiczne Liczba postów: 1 Grupa: Zanim wybud... Witam. Na swojej działce na której chcę wybudować domek zanjduje sie stanowisko archeologiczne. jakie kroki mam podjąć aby zacząć budowę?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 18847 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 321

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >