Przekwalifikowanie działki na budowlaną.

« Powrót do grupy: Zanim wybudujesz dom

3 maja 2007, 14:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich :D
Chciałem zapytać czy jest jakiś inny sposób na przekwalifikowanie działki z rolnej na budowlaną niż poprzez gminę :?: Bo byłem w gminie zapytać co i jak bo złożyłem wniosek o przekwalifikowanie ponad pół roku temu a w gminie mi powiedzieli że to może trwać do 10 lat :!: :!: :!: A ja chciałbym zrobić to w miarę szybko dlatego sie chce dowiedzieć czy istnieje jakiś inny sposób do przekwalifikowanie działki na budowlaną :D :!:
Dodam jeszcze że na działce jest ziemia klasy V więc nie powinno być z tym problemu ale mimo to gmina mnie trzyma :!:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• dobudówka. czy potrzebny geodeta Liczba postów: 16 Grupa: Zanim wybud... jeszcze potrzebny ci geodeta do tego aby cokolowiek wybudowac to musi on miec uprawnienia. Bez uprawnieni to tylko z czystej ciekawgosci mozesz skorzystac z jeg...
  • Kocioł kondensacyjny Liczba postów: 3 Grupa: Zanim wybud... A co powiecie o takich kotlach biovert na pelet http://www.kotlostal.com.pl/index.php/bi overt ? Czy sa one opłacalne do instalacji do domu jednorodzinnego? Dzie...
  • Projekt domu Liczba postów: 40 Grupa: Zanim wybud... Ja tez planuje wykonac sobie u jakiegos architekta plan domu. Znalazlem takiego www.pracowniaprojektowawroclaw.pl czy ktos może korzystal już z usług tam? Można...
  • Ile budowa domu Liczba postów: 49 Grupa: Zanim wybud... domy drewniane można tanio wybudować, ja na taki właśnie się zdecydowałem, już się dogadałem z firmą http://ligar.pl/ Stargard Szczeciński
  • garaż blaszak Liczba postów: 7 Grupa: Zanim wybud... ja użytkuję garaż blaszany,postawiony na specjalne zamówienie przez firmę www.dobregaraze.com i wszystko jest w porządku. myślę,że blaszak jest niedrogi i funkc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 18972 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 352

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >