Przekwalifikowanie działki na budowlaną.

« Powrót do grupy: Zanim wybudujesz dom

3 maja 2007, 14:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich :D
Chciałem zapytać czy jest jakiś inny sposób na przekwalifikowanie działki z rolnej na budowlaną niż poprzez gminę :?: Bo byłem w gminie zapytać co i jak bo złożyłem wniosek o przekwalifikowanie ponad pół roku temu a w gminie mi powiedzieli że to może trwać do 10 lat :!: :!: :!: A ja chciałbym zrobić to w miarę szybko dlatego sie chce dowiedzieć czy istnieje jakiś inny sposób do przekwalifikowanie działki na budowlaną :D :!:
Dodam jeszcze że na działce jest ziemia klasy V więc nie powinno być z tym problemu ale mimo to gmina mnie trzyma :!:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Altanka Liczba postów: 16 Grupa: Zanim wybud... Witam. mam pewien problem. postawilem altanke na stropie piwnicy o drewnianym szkielecie i pokrylem ja blacha tak by moc usiasc w czasie deszczu na swiezym....
  • Projekt domu Liczba postów: 68 Grupa: Zanim wybud... Ja znowu wolę gotowe projekty które są dostępne teraz w necie :) Bardzo długo szukałam wraz z mężem projektu naszego wymarzonego domu, wiadomo dlaczego długo, b...
  • Domek letniskowy Liczba postów: 9 Grupa: Zanim wybud... Użytkownik Krzemyk2 napisał: http://drewnolandia.pl/ podobne domki, ale nie wymagające już pozwolenia (więc odrobinę mniejsze) są o wiele (trzykrotnie) tańsze (...
  • Pytanie o program do kosztorysowania Liczba postów: 63 Grupa: Zanim wybud... Bardzo łatwo się pomylić własnie dlatego sam osobiście wolałem tego nie robić przy wiekszym projekcie
  • Kosztorys Liczba postów: 9 Grupa: Zanim wybud... Zasadniczo kosztorysy dołączane do projektów typowych domów są za nisko wyceniane, to znaczy nie odpowiadają rzeczywistości. Dlatego najlepiej jest zamówić proj...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17102 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 318

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >