Przeprowadzka

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

22 czerwca 2018, 09:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Szykuje nam się przeprowadzka a w związku z tym problem - jak przewieźć wszystkie meble i rzeczy. Na razie jesteśmy na etapie dyskusji na temat czy lepiej wynająć busa czy też firmę przeprowadzkową. Ja uważam, że bardziej komfortowa będzie dla nas wynajęcie busa. Znalazłam nawet firmę, oferującą takie usługi na stronie: http://www.dostawczaki.waw.pl/ , wyczytałam wiele dobrych opinii na jej temat.
Co Wy myślicie na ten temat? Może jednak firma przeprowadzkowa to lepszy pomysł?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lipca 2018, 16:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Planuje przeprowadzkę do Gdańska, dlatego też poszukuje dobrej firmy zajmującej się przeprowadzkami. Możecie mi kogoś polecić? Bo mi przy poszukiwaniach udało się znaleźć tą oferta przeprowadzki gdańsk http://www.elektron-trans.pl/oferta-przeprowadzki-gdansk/ firmę. Sądzicie że są godni zainteresowania ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 stycznia 2019, 22:27

Zgadzam sie: good 0 bad

odnośńie do pytania o opakowania, w sensie kartony to ja mam dobre doświadczenia z nimi z [url]http://ekopak.pl/ ogólnie są mega bardzo wytrzymałe, można spokojnie na nie postawić, Kolejna kwestia to można sie do nich zgłosić po projekty indywidualne, więc i chodzi tu o gabaryty, no i jeszcze kolejna sprawa to to, że do firmy zamówilam sobie jako opakowania prezentów które wysyłamy do klientów

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2019, 12:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zamawiam opakowania i kartony na https://e-hurtownia-opakowan.pl/ prosto od producentów, dzięki temu ceny są znakomite,a jakość i czas realizacji zamówienia pierwsza klasa.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2019, 23:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam z nimi swietne doświadczenia jesli chodzi przeprowadzki, polecam jak najbardziej ich https://www.autor.pl/ fajna jakość i mega dobre ceny, podoba mi sie bardzo ich styl zarówno pod względem tego, że mozna im zaufać jak równiez tego, że działaja naprawdę mega sprawnie. Świetna organizacja i bardzo dobra flota transportowa. Mozna powiedzieć, że efekt profesjonalny mega

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 marca 2019, 20:56

Zgadzam sie: good 0 bad

My szukaliśmy firmy do przeprowadzki poprzez portal giełda furgonetka. Bez problemu znalazłam firmy transportowe podlaskie, które wszystko nam przewiozły w dogodnym dla nas terminie i dobrej kwocie.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 kwietnia 2019, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli rozglądacie się za dobrą i niedrogą firmą zajmującą się przeprowadzkami to polecam wam skontaktować się z www.qpackprzeprowadzki.pl Sam korzystałem z ich usług i jestem zadowolony z ich wysokiej jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2019, 09:03

Zgadzam sie: good 0 bad

ja korzystałem z usług firmy Wiki przeprowadzki na terenie Warszawy ale nie tylko gdyż mają również przewóz rzeczy/mebli na terenie całego kraju

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2019, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

W przeprowadzkach świetni są Japa&Co. Nie spotkałam się jeszcze z takim profesjonalizmem i super podejściem do klienta. Wszystko jest na tip top, także nie ma nawet na co narzekać ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2019, 17:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Aby przeprowadzka odbyła się zgodnie z planem, warto skorzystać z usług firmy, która się podejmie jej organizacji. Nam w tym pomogli przeprowadzki-mirek.pl , dzięki którym meble jak i przedmioty bez kłopotu przetransportowaliśmy do nowego mieszkania!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 284

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >