Przestrzeń pod schodami

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

12 października 2011, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam pytanie do Pani Ekspert, bo mam problem z powierzchnią pod schodami wewnętrznymi, nie mam pojęcia co tam można wstawić, co tam wykombinować jak na razie jest kojec psa :D ale dla mnie teraz jest tam za surowo, czy są jakieś fajne rozwiązania?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 października 2011, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja radziłbym urządzić tam spiżarnię,z doświadczenia wiem,że taka przestrzeń jest jak najbardziej odpowiednia do tego typu rozwiązań.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 października 2011, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

a może jakaś garderoba czy coś w tym stylu? Myślę że to by też fajnie wyglądało, zobacz sama:





Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2011, 14:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Jan bardzo fajne te aranżacje, a do zagospodarowania przestrzeni wystarczy tylko trochę wyobraźni i można to naprawdę fajnie urządzić.. ale garderoba jest chyba najbardziej fajna

Zgłoś | Cytuj | Link

7 listopada 2011, 15:29

Zgadzam sie: good 0 bad

trzeba przyznać że cos takiego bardzo fajnie wygląda

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 listopada 2011, 14:49

Zgadzam sie: good 0 bad

No w momencie gdy masz pusto pod schodami to az prosi się zeby to jakos zabudować zawsze można tam kochanke wsadzić lub odkurzacz :)))

Zgłoś | Cytuj | Link

11 listopada 2011, 21:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Przestrzeń pod schodami najlepiej się prezentuje jak wolna, ale jak już trzeba cos wykmbinować to możliwości jest wiele

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2011, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Widziałem dużo pomysłów jak zaaranżować przestrzeń pod schodami ale tej z sypialnią nie heheh i szczerze nie podoba mi się to, przychodzą goście a ty śpisz pod schodami... no w sumie dobre dla pokłóconego małżeństwa :D

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2011, 19:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak szczerze żadna z tych aranżacji nie podoba mi się, ale za to mnie bawią :) A szczególnie ta sypialnia. Dla mnie pod schodami ma być pusto.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2011, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Czyli uważacie że najlepiej byłoby zostawić tą powierzchnię pustą? Hmm... może i racja, ale moim zdaniem przynajmniej kwiatek stojący duży się by przydał? Nie no ta dekoracja z sypialnią i schowkiem na wina odpada zupelnie myślałam o garderobie

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 309

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >