Przetargi na mieszkania - czy to okazja?

« Powrót do grupy: Rynek wtórny - kupno-sprzedaż, najem

21 maja 2007, 17:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich forumowiczów,
Chciałbym sobie kupić mieszkanie. Zastanawiam się nad wzięciem udziału w przetargu - podobno w ten sposób można kupić sporo taniej. Czy faktycznie jest taniej? Jakie są zagrożenia? Jak się do tego zabrać? Sporo ofert znalazłem w serwisie bizzone, ale nie wiem od czego zacząć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2010, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Owszem w przetargach można kupić mieszkanie o wiele taniej ale trzeba uważać na wszelakie chwyty. Najgorsze co może być to dać się wciągnąć w zakup mieszkania zadłużonego, bez instalacji grzewczej i sanitarnej oraz elektrycznej lub z lokatorami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2010, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Z reguły można zakupić nieruchomość taniej. Trzeba się jednak liczyć z tym iż zazwyczaj takie nieruchomości mają jeszcze jakieś ukryte koszty. Najlepiej zapoznać się ze stanem technicznym nieruchomości przed przystąpieniem do przetargu.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2010, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie nieruchomości z przetargu często mają zadłużenia w opłatach dlatego można kupić je taniej nie zmienia to jednak faktu, że trzeba pokryć samemu wszystkie opłaty dotyczące zaległości tego mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Mieszkanie w Piasecznie (koło Warszawy) na sprzeda... Liczba postów: 5 Grupa: Rynek wtórn... Cześć! Planujesz przeprowadzkę do Gdańska i zastanawiasz się, gdzie znaleźć odpowiednie mieszkanie? Według mnie, warto rzucić okiem na ofertę Activa. Ostatnio p...
  • Sprzedaż mieszkania w Warszawie Liczba postów: 24 Grupa: Rynek wtórn... Jeśli masz problem prawny związany z nieruchomością i chcesz ją sprzedać, to sprawdź może w sieci temat skup nieruchomości z problemami. Myślę, że znajdziesz ki...
  • nieruchomości? Liczba postów: 28 Grupa: Rynek wtórn... Jeżeli jesteście zainteresowani tematem sprzedaży nieruchomości, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę https://nestorinwestor.pl/skup-nieruchom osci-wrocl...
  • Wycena mieszkania przez bank Liczba postów: 6 Grupa: Rynek wtórn... Część prac w banku, takich jak operacje kasowe czy obsługa klienta, może być monotonna i rutynowa. https://bizneswpolsce.com/ Wykonywanie tych samych zadań prze...
  • Recykling katalizatorów Liczba postów: 7 Grupa: Rynek wtórn... Czy wiecie, która firma oferuje młyny i linie do recyclingu? Zależy mi na wysokiej jakości urządzeń w dobrej cenie. Niedawno znalazłam firmę Zakład Urządzeń Met...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 361

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >