Przydomowa oczyszczalnia

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

16 grudnia 2014, 23:27

Zgadzam sie: good 0 bad

eurocomplex.pl polecam ;)


________
ekrany projekcyjne,szafy metalowe - poczytaj nasze ciekawostki!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 marca 2015, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

ja swoją oczyszczalnie robiłem z blachy i rur zamawianych od http://www.constans2.pl/usugi brat dał mi do nich namiar bo sam od nich zamawiał materiały do budowy swojej oczyszczalni. A ze brat jest specem od tego to mu zaufałem i się nie zawiodłem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 kwietnia 2015, 17:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak naprawdę firm jest całkiem dużo i w każdym regionie kraju. Najlepiej moim zdaniem z takich wątków jak ten pozbierać kontakt do poszczególnych firm i porównać oferty wiadomo, że jak firma ma bliżej to ma niższe koszty a więc może zaproponować niższą cenę. Z rejonu Gliwic jak ktoś szuka to mogę odesłać do http://www.oczyszczalnie-metalbud.pl/biologic zne-oczyszczalnie-sciekow wykonawca sprawdzony i znają się na rzeczy, a uwierzcie jak dzwoniłem to w niektórych firmach podstawowych terminów nie rozumieli, gdzie ja jako laik miałem wrażenie, że wiem więcej niż Oni.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2015, 19:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też zrobiłem taki przegląd firm, zanim zdecydowałem się na konkretny produkt. Najzwyczajniej w świecie, wpisałem w wyszukiwarce "przydomowa oczyszczalnia ścieków", po czym spisałem adresy mailowe firm, a potem wysłałem zapytania dotyczące ofert. Porównałem je ze sobą i ostatecznie zdecydowałem się na zakup oczyszczalni i jej montaż przez firmę Czysty Zysk (http://www.czystyzysk.eu/). Dostałem 3 lata gwarancji, ale póki co, nie musiałem z niej korzystać. Oczyszczalnia funkcjonuje bezusterkowo już ponad rok.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2015, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak prezentuje się to cenowo i skoro czysty zysk to ile jesteś w stanie z tego systemu zaoszczędzić ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 października 2015, 00:12

Zgadzam sie: good 0 bad

No to pogratulować, że nic złego się nie dzieje z oczyszczalnią, ale tak jak porek chciałbym się dowiedzieć jakiś realnych liczb i kwot np. tego ile zaoszczędziłeś.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2015, 23:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio widziałem tutaj w bardzo atrakcyjnej cenie http://chelm.bratbet.pl/ osobiście postawiłem na szambo i nic bym nie zmieniał, to o wiele lepsze niż przydomowa oczyszczalnia, nie wymaga tyle uwagi i nakładu pieniędzy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 maja 2018, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam przydomową oczyszczalnie ciekow i jestem z tej opcji jak najbardziej zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2018, 17:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Przydomowe oczyszczalnie robi również www.goldsun.com.pl. Z usług tej firmy mogę polecić również panele fotowoltaiczne, które u nas również super się sprawdzają. Zachęcam do odwiedzenia strony, tam więcej informacji! :)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2018, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto zapoznać się z ofertą firmy www.mark-arko.pl, która oferuję miedzy innymi budowę ekologicznych oczyszczalni ścieków. Firma oferuję w swoich konstrukcjach takie udogodnienia jak neutralizator ścieków, pompa magnetyczna czy prasa filtracyjna.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Projekt domu Liczba postów: 68 Grupa: Inteligentn... Myślę, że jednym z fajniejszych elementów inteligentnego domu jest oświetlenie.
  • uchwyty meblowe wpuszczane Liczba postów: 14 Grupa: Inteligentn... Użytkownik Isiek napisał: Ile osób tyle opinii. W poprzednich kuchniach miałam uchwyty i marzyłam o frezach. W tym mieszkaniu spełniłam marzenie. Jestem bardzo....
  • System alarmowy Liczba postów: 134 Grupa: Inteligentn... O ile mi wiadomo, systemy alarmowe łódź są warte rozważenia dla każdego, kto chce chronić swoją własność. Przy rosnącej liczbie kradzieży i aktów wandalizmu, po...
  • Wentylacja mechaniczna Liczba postów: 77 Grupa: Inteligentn... Jeśli chodzi o różnorodność w zakresie dobrej jakości narzędzi, w tym również poszczególnych elementów jak rury wentylacyjne spiro do wentylacji to mogę polecić...
  • Ogrzewanie a pompa ciepła Liczba postów: 38 Grupa: Inteligentn... Może ktoś szuka odpowiednich artykułów dla przemysl jak na przykład chemia przemysłowa do czyszczenia. Teraz hurtowania online ma dobrą ofertę na takie produkty...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19208 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 300

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >