Przydomowe oczyszczalnie ścieków -opinie

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

31 marca 2011, 08:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy dobrze wybrałem miejsce,chciałem poznać Wasze opinie na temat przydomowych oczyszczalni ścieków,planuje zamontowac taka oczyszczalnie na działce - jedna firma przedstawiła mi ofertę i przyznam,wygląda ona dość korzystnie
Jednak z uwagi na to,ze wcześniej nie miałem kontaktu z tematu,chciałem zapytać o opinie ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 kwietnia 2011, 15:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogę polecić oferte firmy Eko-dom strona:
http://www.ekosan.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 kwietnia 2011, 09:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Przydomowe oczyszczalnie ścieków, to bardzo pożyteczna rzecz, jedynym jej minusem jest to, że są bardzo drogą inwestycją, dlatego bardzo mało ludzi się na nią decyduje, a przecież po kilku latach na inwestycja nam się naprawdę zwróci, ja zachęcam do zakładania przydomowych oczyszczalni ścieków

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2011, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie jest to aż tak droga inwestycja,z podanej strony zobaczyłem że ceny mają już od 1722

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2011, 00:45

Zgadzam sie: good 0 bad

W ekologii coraz większe znaczenie mają niewielkie przydomowe eko- instalacje. Coraz bardziej popularne stają się ekologiczne oczyszczalnie ścieków. Odpowiednie normy prawne powodują, iż coraz więcej przydomowych szamb bezodpływowych zamienianych jest na instalacje przyjazne środowisku. W gospodarstwie domowym produkujemy około 18 000 l ścieków. Oznacza to, że wywóz nieczystości kosztuje nas rocznie około 2500zł.

Eksploatacja przydomowej oczyszczalni sprawia, że usuwać nieczystości będziemy musieli jedynie raz na dwa-trzy lata. Gwarantuje nam więc to, iż nie musimy martwić się o poziom nieczystości w naszym zbiorniku i troszczyć się o ich wywóz.



Źródło: odnawialnecieplo.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lipca 2011, 08:29

Zgadzam sie: good 0 bad

W dzisiejszych czasach wszystko co jest "eko" jest opłacalne wiadomo, że kosztuje lecz to kwestia wyrzucenia jednorazowo większej sumy, a cieszenia się przez wiele lat niskimi rachunkami lub oszczędnością. Do wielu rzeczy typu eko można dostać dotacje [nie wiem czy do tej oczyszczalni też], wystarczy się tylko trochę pokręcić wokół tego..

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2013, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.
Jestem w trakcie budowy domu i zastanawiam się nad przydomową oczyszczalnią. Tam gdzie się buduję jest jednak już kanalizacja. Zastanawiam się czy otrzymam pozwolenie na budowę tej oczyszczalni, skoro jest ta kanalizacja.
Ktoś wie jak to jest?

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2013, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Brodaj, jestem na tym samym etapie - zdecydowana, ale nie wiem jak wygląda sprawa od strony prawnej...
Jeszcze chciałam się poradzić, czy ktoś może korzystał z usług firmy http://www.ekopan.pl/ ? Chciałabym dowiedzieć się czegoś "z pierwszej ręki".

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2013, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

moim zdaniem przydomowe oczyszczalnie ścieków to bardzo dobre rozwiązanie. sam mam zamontowaną i generalnie nei wyobrażam sobie bym miał wrocic do szamba.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2013, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również mogę zgodzić się z poprzednikem, polecam oczyszczalnie ścieków i zbiorniki firmy PROX Na stronie jest wiele zdjęć i filmików z montażu i obsługi oczyszczalni ścieków oraz wiele informacji technicznych pozwalających na pogłębienie wiedzy z tego zakresu.

Ten post był edytowany przez boros dnia: 17 lipca 2013, 12:46
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Rekuperacja - jaką wybrać? Liczba postów: 28 Grupa: Ekologiczny... Myślę, że najlepiej byłoby powierzyć wybór i skonstruowanie takiego systemu - jakiemuś specjaliście. Wtedy masz gwarancję, że wszystko jest zrobione jak należy,...
  • Narzędzia potrzebne przy budowie domu Liczba postów: 60 Grupa: Ekologiczny... Zapewne wiele takich popularnych narzędzi, które są niezbędne przy budowie domu już masz. Tylko że możesz mieć takie narzędzia, które do tej pory Ci się sprawdz...
  • dom energooszczedny Liczba postów: 108 Grupa: Ekologiczny... Z moją obecną wiedzą na temat energooszczędności domu poszedłbym przy budowie w: -projekt domu (jego bryła, ilość okien, umiejscowienie itd) nastawione na oszcz...
  • WYCINANIE LASEROWE WARSZAWA Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Jestem bardzo zadowolony bo dowiedziałem się o cięcie laserowe warszawa . Ciekawie ile osób skorzysta z tej bardzo dobrej oferty.
  • niższe koszty ogrzewania Liczba postów: 579 Grupa: Ekologiczny... Z jakiej formy ogrzewania korzystacie? https://megadron.pl/pl/men u/drony/marki/dji/mini-4-pro-2759.html

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 216

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >