Przydomowe zbiorniki na gaz LPG – nieograniczone możliwości i niska cena.

« Powrót do artykułu: Przydomowe zbiorniki na gaz LPG... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

23 stycznia 2017, 22:03

Zgadzam sie: good 0 bad

też posiadam zbiornik od AmeriGas, mówię o tym zbiorniku do ogrzewania domu do dzierżawienia. Jestem bardzo zadowolony, nie muszę się martwić o napełnianie, nie muszę się martwić o przegląd i serwis. Dla mnie to ogromna wygoda i komfort. Zbiorniki są bezpieczne, pochodzą z legalnego źródła, mają atesty.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 stycznia 2017, 22:09

Zgadzam sie: good 0 bad

też miałem dzierżawiony zbiornik, nie od nich od innej firmy tragedia, zrezygnowałem jak dwa razy spóźnili mi się z dostawą gazu zimą, tłumacząc złym dojazdem do posesji - śmiech na sali. Teraz mam od AmeriGas, nie ma żadnych problemów, użytkowanie bezpieczne, regularne sprawdzanie szczelności. W mocnym skrócie - jestem zadowolony. Jeżeli macie wybór to polecam tą firmę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2017, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Z amerigasem już kolejny sezon ogrzewam dom. Będe polecał bo tak jak niżej pisza jest dobrze, przede wszystkim warunki umowy sa jasne i jest po prostu wszystko bez zgrzytów. Terminowo i wygodnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2017, 18:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Ja zastanawiam się dopiero nad opcją takiego zbiornika przydomowego? Jakie warunki należy obecnie spełnić i czy wszystkie pozwolenia ja muszę załatwić?

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2017, 07:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Takich warunków troche jest, ale nie ma się co nimi przerażać. Na stronie amerigasu doczytasz wszystkie info, ale ja ci polecam bezpośredni z nimi kontakt, wtedy więcej w głowie zostaje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lutego 2017, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogromnym plusem właśnie jest to, że ty jedynie musisz załatwić mapę geodezyjną ponieważ oni nie mają do nich praw. Handlowiec z resztą wszystko powienien Ci powiedzieć. Czeka się spotkanie z urzędęm miasta czy tam gminy. Cały montaż zbiornika trwa okołóo 2 tygodni- nie więcej.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2017, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Rzetelność firmy jest bardzo ważna, na Amerigas można liczyć. Myślę, że to dobry wybór

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2017, 07:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie ważne jest żeby obie strony trzymały się zasad, pilnowały warunków umowy, wtedy nie ma niedomówień i wątpliwości.A w amerigasie jest ok wszystko, z dostawami zawsze są wg ustalonego terminu.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2017, 07:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Po kontakcie z amerigasem wiem już wszystko. Duzo podpowiedzieli, wiem co mam załatwiać, trzeba zacząć działać na poważnie w temacie.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2017, 22:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Racja, znam osobiście Amerigas, bo już mamy kilka sezonów od nich zbiornik i bardzo pozytywnie zaskoczeni jesteśmy - niesamowita wygoda. Myślę, że dobrze wybraliśmy

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Porady od dekarza z Warszawy Liczba postów: 11 Grupa: Budowa i re... Montaż rynny to jedyny sposób na skuteczne odprowadzenie wody z dachu i tym samym uniknięcie zalewania fundamentów czy elewacji. Efektywność działania instalacj...
  • Nowy wózek widłowy Liczba postów: 93 Grupa: Budowa i re... Wózki widłowe są nieodłącznym elementem sprawnej pracy na magazynie w transporcie, ale również rozładunku i załadunku towarów. Dlatego też jeśli zależy Wam na d...
  • Jak estetycznie pomalować elewację domu? Liczba postów: 3 Grupa: Budowa i re... Warto co jakiś czas odnowić wygląd budynku, nie tylko dla estetyki, ale także dla zdrowia. O połączeniu malowania elewacji z jej myciem więcej przeczytasz tutaj...
  • Czy ciepło sieciowe jest bezpieczne dla środowiska... Liczba postów: 2 Grupa: Budowa i re... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli są tutaj osoby zainteresowane tematem doradztwa środowiskowego lub szkolenia ochro...
  • Nowoczesne narzędzia Liczba postów: 129 Grupa: Budowa i re... Z elektronarzedzi - zakretarka - wkretarka - szlifierka - wiertarka / mlotowiertarka - pilarka tarczowa - pilarka lancuchowa (wbrew pozorom calkiem przydatne na...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 164

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >