Przydomowe zbiorniki na gaz LPG – nieograniczone możliwości i niska cena.

« Powrót do artykułu: Przydomowe zbiorniki na gaz LPG... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

14 września 2016, 07:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Gaz płynny to wszechstronne paliwo, które będzie dobrym wyborem do nowoczesnego, oszczędnego i ekologicznego domu. I ja tak zdecydowałem, że będzie u nas - podpisujemy umowę z Amerigasem i bierzemy zbiornik naziemny w dzierżawę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 września 2016, 06:50

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie to rozwiązanie sprawdza się kolejny sezon. Teraz nagle się zimno zrobiło i problemu nie ma żeby ogrzać dom.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 września 2016, 06:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja gaz polecam. Ogrzewanie domu staje się prostsze. Zbiornik w dzierżawie mam z Amerigasu i przy każdej dostawie sprawdzają jego uziemienie, plomby, szczelność czy zawór bezpieczeństwa. Jestem spokojny.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2016, 06:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jest. Ja ze swojej strony każdemu polecam amerigas jako sprawdzonego i pewnego dostawce gazu.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2016, 06:46

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak sprawa wygląda z opłatami za dzierżawę zbiornika? Płaci się z góry czy można co miesiąc powiedzmy?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 października 2016, 06:46

Zgadzam sie: good 0 bad

z góry nie płacisz. Ale wiadomo początkowe koszty nie są małe. Jednak z czasem wszystko się wyrównuje. Ja Amerigas polecam głównie z racji gwarancji ceny gazu nawet na 3 lata do przodu.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2016, 06:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma się co martwić , drożej by ci wyszło z zakupem zbiornika i przeglądami technicznymi, gdyby były na twojej głowie. W Amerigasie dostaniesz dobra ofertę o to bym się nie bał.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2016, 19:35

Zgadzam sie: good 0 bad

drożej na pewno bo za każdą wizytę trzeba płacić, Amerigas to ma w standardzie bo to wciąż ich zbiornik, Ty go tylko dzierżawisz, więc oni sobie o niego dbają i chcą odebrać tak samo sprawny

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2016, 07:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Zbiornik na własność to średni pomysł, nie ma co ale trzeba się przekonać do dzierżawy. Po co sobie dokładać kłopotu, trzeba upraszczać życie.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2016, 18:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlatego ja zachęcam do dzierżawy zbiornika z amerigasu, opcja lepsza i wygodniejsza dla klienta niż zakup zbiornika.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 226

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >