Pustaki ceramiczne?

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

19 sierpnia 2017, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy możecie podpowiedzieć który pustak ceramiczny nada się na budowę domu szeregowego? Zależy mi by dobrze wyciszał i dodatkowo utrzymywał ciepło. Myślałam o http://lode.pl/pl/ ale nie do końca mam wiedzę na ten temat dlatego z chęcią poznam opinie kogoś doświadczonego. Możecie coś doradzić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2023, 09:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam Termoton. Są łatwe w montażu, co przyspiesza proces budowy. Do tego tanie, a solidne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 sierpnia 2023, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

XEvil 5.0 automatycznie rozwiązuje większość rodzajów captcha,
W tym tego typu captcha: ReCaptcha v.2, ReCaptcha-3, Hotmail, Google captcha, Solve Media, BitcoinFaucet, Steam, +12k
+ hCaptcha obsługiwane w nowym XEvil 6.0!

1.) Szybko, łatwo, precyzyjnie
XEvil jest najszybszym zabójcą captcha na świecie. Nie ma ograniczeń rozwiązywania, nie ma ograniczeń liczby wątków
możesz rozwiązać nawet 1.000.000.000 captcha dziennie i będzie to kosztować 0 (ZERO) USD! Wystarczy kupić licencję za 59 USD i wszystko!

2.) Obsługa kilku interfejsów API
XEvil obsługuje ponad 6 różnych, znanych na całym świecie API: 2captcha.com, anti-captchas.com (antigate), RuCaptcha, death-by-captcha, etc.
po prostu wyślij captcha za pośrednictwem żądania HTTP, ponieważ możesz wysłać do dowolnej z tych usług-a XEvil rozwiąże Twój captcha!
Tak więc XEvil jest kompatybilny z setkami aplikacji do SEO/SMM / odzyskiwania hasła/parsowania/wysyłania/klikania/kryptowaluty / itp.

3.) Przydatne wsparcie i podręczniki
Po zakupie masz dostęp do prywatnej technologii.forum wsparcia, Wiki, Skype/Telegram wsparcie online
Programiści będą szkolić XEvil do twojego typu captcha za darmo i bardzo szybko-wystarczy wysłać im przykłady

4.) Jak uzyskać Bezpłatne Próbne korzystanie z pełnej wersji XEvil?
- Spróbuj wyszukać w Google "Home of XEvil"
- znajdziesz adresy IP z otwartym portem 80 użytkowników XEvil (kliknij na dowolny adres IP, aby upewnić się)
- spróbuj wysłać swój captcha przez 2CAPTCHA API Ino jeden z tych adresów IP
- jeśli masz zły błąd klucza, po prostu Tru inny adres IP
- smacznego! :)
- (to nie działa dla hCaptcha!)

Uwaga: Darmowe Demo XEvil nie obsługuje ReCaptcha, hCaptcha i większości innych typów captcha!

http://xrumersale.site/

Zgłoś | Cytuj | Link

14 września 2023, 15:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Co sądzicie o obecnych cenach materiałów budowlanych?

pianki poliuretanowe tapicerskie

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2023, 09:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla najlepszego połączenia ceny i jakości, wybierz pustaki od https://murygt.pl/. Super mi się sprawdzają.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • inteligentny dom Liczba postów: 21 Grupa: Domy szereg... Widziałem gdzieś na internecie takie rozwiązania z inteligentnym systemem sterującym wiatą garażową. Bardzo fajne rozwiązanie, ale cena też jest bardzo fajna. A...
  • Pompa głębinowa Liczba postów: 38 Grupa: Domy szereg... Użytkownik morella1 napisał: Witam. jaką według was najlepiej zakupić pompę głębinową do studni kopanej o głębokości 15m, żeby podać nią wodę do hydroforu w....
  • Rolety okienne, czy żaluzje? Liczba postów: 67 Grupa: Domy szereg... Czy takie rolety stosuje się również w wiacie garażowej? Tak one są trwalsze bo ze stali ale spełniają podobną funkcję, wiata garażowa często wyposażona jest w....
  • Altanka w ogrodzie Liczba postów: 62 Grupa: Domy szereg... Altanka bardzo przydatna jest a wiata garażowa będzie takim miejscem w którym przyjemnie będzie posiedzieć samochodom.
  • Budowa domu Liczba postów: 149 Grupa: Domy szereg... Jak już dom jest postawiony a w zasadzie na etapie jego budowy warto pomyśleć o wiacie garażowej ponieważ idealnie wkomponuje się w otoczenie. Firma Viaty zajmu...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 309

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >