Pytanie

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

3 listopada 2008, 23:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam kłopot z wyborem podłogi do kuchni.Obecnie mam płytki i zastanawiam się czy można bezpośrednio na nie położyc panele korkowe?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 listopada 2008, 16:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Stare płytki należy skuć i w ich miejsce położyć nowe lub przerzucić się na wspomniane płyty korkowe (powlekane).

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 listopada 2008, 16:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Posiadam korek w kuchni od 2 lat i jestem z niego zadowolony (jak na razie żadnych śladów zużycia).

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2008, 17:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki za rady:) Jeszcze jedno pytanko . Czy lepsze są piekarniki oddzielnie z płytą gazową czy te tradycyjne?

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2008, 00:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Musisz koniecznie skuć płytki. Jeśli masz wątpliwości to poszukaj informacji na innych stronach branżowych, np. glazurnicy.pl są świetni

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 marca 2009, 16:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
Rzeczywiście nie da się położyć korka bezpośrednio na kafelki. Najpierw trzeba skuć płytki, wyrównać a dopiero potem położyć korek. Jeśli nie chcesz za to brać się sam to dobrych fachowców znajdziesz na fachowaekipa.pl
U mnie kładli co prawda korek na ścianie w przedpokoju, ale widać że panowie maja pojęcie o tym co robią wiec mogę ich polecić ze spokojnym sumieniem. Jednak nie wiem czy to dobry pomysł: korek w kuchni. Trudno mi powiedzieć jak podłoga taka zniesie obciążenie sprzętem kuchennym, a o poważne, tłudte i trudno usuwalne zabrudzenie w kuchni tez przecież nie trudno. Może jednak zastanowisz się nad jakimś innym materiałem. Natomiast korek jako materiał na ściany - zdecydowanie tak!
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Firanki, czy rolety? Liczba postów: 477 Grupa: Najnowsze t... Rzeczywiście ten sklep ma bardzo szeroką ofertę. Myślę, że warto sprawdzić, jeśli ktoś szuka firan.
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 175 Grupa: Najnowsze t... Jeżeli poszukujecie łóżka to ja mogę śmiało polecić Wam ten sklep [url]https://lozka.net.pl/firm-pol-11423 47122-Stolarstwo-Wladyslaw-Marszalek.htm l[url] Szeroka...
  • Jak zaaranżować salon? Liczba postów: 277 Grupa: Najnowsze t... W aranżacji salonu dużo zależy od dobrze wybranego oświetlenia. Tak naprawdę taka zasada działa w każdym pomieszczeniu. Ale jednak w salonie widać ją szczególni...
  • Cegły w łazience? Co sądzicie Liczba postów: 107 Grupa: Najnowsze t... fajnie to wygląda :) a może pójść w czerwień? tak jak tu proponują: https://www.mtc.org.pl/czerwona-tapeta/
  • Podłoga Liczba postów: 115 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19131 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 280

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >