RAWEN na Targach INVEST HOTEL 2011

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

30 września 2011, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

W Poznaniu w dniach 19 - 21.10.2011 po raz kolejny odbędą się Targi Wyposażenia Hoteli INVEST HOTEL 2011. Szanując cenny czas odwiedzających, organizatorzy zdecydowali, że tegoroczna impreza potrwa 3 dni (środa – piątek). Na temat przewodni Targów wybrano ekologiczne rozwiązania dla hoteli.
RAWEN Technika Świetlna może poszczycić się szeregiem propozycji przyjaznych środowisku naturalnemu. Nasz sprzęt oświetleniowy (np. linia ELITE), wyróżnia się mniejszym zużyciem energii, przy zachowaniu zbliżonych parametrów strumienia świetlnego. Natomiast rdzawa kolorystyka opraw CORTEN urozmaici, zarówno hotelowe wnętrze jak i otoczenie budynku.
Zapraszamy więc Państwa do odwiedzenia naszego stoiska nr 30 w pawilonie 7a. W miłej atmosferze będą mogli Państwo zapoznać się bliżej z aktualną ofertą firmy.

Spotkajmy się na Targach!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2011, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

I jak po targach? był ktoś bo jestem ciekawy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • Oświetlenie Liczba postów: 514 Grupa: Oświetlenie... Jak nadal szukasz nowego oświetlenia do swojego mieszkania, to koniecznie sprawdź tę stronę https://vtac.com.pl/nasza-oferta/ . Vtac oferuje plafon LED o mocy 2...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 348

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >