Ranking kredytów hipotecznych: najtaniej w ING

« Powrót do artykułu: Ranking kredytów hipotecznych: najtaniej w... | « Powrót do grupy: Aktualności

25 lipca 2011, 19:24

Zgadzam sie: good 0 bad

i na pewno ciezko dostac, albo najtaniej tak,ale dla bogaczy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2011, 19:43

Zgadzam sie: good 0 bad

co racja to racja teraz z kredytami hipotecznymi lekko nie jest, ja dopiero jak zaczelam zalatwiac przez doradce to cos znalazlam, sama wczesniej wiele klamek pocalowalam:(

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2011, 21:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Tylko że doradca doradcy nie równy koleżanka się nacięła na jakiegoś poleconego przez sprzedawcę mieszkania. Więc trzeba uważać do kogo się idzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2011, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

wlasnie o kredyt ciezko takie wymagania banki stawiaja ze zapewne nie jedna osoba dala sobie spokój, ale ja jestem tego zdania ze jeslikomus naprawde zalezy by dostac kredyt na mieszkanko to szuka tak dlugo az zanjdzie dla czcacego nie ma nic trudnego

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2011, 23:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma jak szukać przez doradcę ja poczatkowo szukałam na własną rękę ale dopiero jak trafiłam do Opena to wszystko się przyspieszyło i stało się łatwiejsze!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2017, 11:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że przydatne porady dotyczące kredytów, można też znaleźć na portalu - kredyt gotówkowy. Zobaczcie sami, a być może także i wam uda się znaleźć tutaj przydatne opinie w tym temacie.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 kwietnia 2017, 00:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/ranking-k redytow/ znajdziecie ranking kredytów hipotecznych. Jeśli poszukujecie dobrego rozwiązania dla siebie lub dla bliskiej wam osoby, to uważam, że naprawdę warto sobie tam zerknąć.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 czerwca 2017, 08:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Na początku na pewno lepiej jest na własną rękę zorientować się w ofertach. W tym pomocny może okazać ranking kredytów gotówkowych oraz intuicyjna porównywarka ofert kilkunastu banków. Można w prosty i w szybki sposób, bez wychodzenia z domu sprawdzić, gdzie są najkorzystniejsze warunki. Myślę, że to najlepsze rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2017, 17:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj http://direct.money.pl/kredytymieszkaniowe znajdziecie też taki ranking/porównywarkę kredytów hipotecznych. Wiadomo, że do banku i tak trzeba się przejść, ale jednak każdy sam w domu woli sobie wcześniej poprzeglądać, posprawdzać itd.

Ten post był edytowany przez Heniu543 dnia: 12 czerwca 2017, 17:26
Zgłoś | Cytuj | Link

3 maja 2020, 15:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy zaciąganiu kredytu należy również pamiętać aby zapewnić sobie pieniądze na wykończenie, osobiście skorzystałem z pożyczki online bo nie mogłem wybrać znaleźć najtańszej oferty. Tyle jest tego że bez porównywarki ani rusz.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 181

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >