Ranking pieców na ekogroszek

« Powrót do grupy: Moja budowa

29 stycznia 2022, 20:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Hejka,
zobaczcie, co ciekawego znalazłem - to piece na ekogroszek ranking i to aktualny. Wrzucam tutaj, może komuś z Was się przyda takie info? Może akurat ktoś z forumowiczów jest "na kupnie" pieca na ekogroszek. W końcu to nadal popularny sposób ogrzewania domów w Polsce, prawda?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 stycznia 2022, 20:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajny ranking, lubię ogólnie wszelakie rankingi i porównania. Wtedy wiem, na czym stoję i z czego mogę wybierać. Ja akurat nie mam pieca na ekogroszek - mam ogrzewanie elektryczne w domu, ale pewnie wielu forumowiczom taki ranking pieców na ekogroszek się przyda.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lutego 2022, 19:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie! Super, ze oprócz rankingu poszczególnych firm i modeli są jeszcze opisane poszczególne parametry pieców na ekogroszek oraz objaśnione, na co warto zwracać uwagę przy wyborze pieca dla siebie. Fajny i przydatny ranking - zapisałem sobie w ulubionych - może kiedyś mi czy komuś się przyda.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2022, 21:51

Zgadzam sie: good 0 bad

A sam ekogroszek wiesz. skąd zamawiać? Bo ja w końcu zdecydowałem się na ofertę https://sklep.weglosmyk.pl/pl/c/Eko-groszek/5 9 , która pod tym względem okazała się niezawodna. Być może i Ty odnajdziesz w tym coś dla siebie? Wybor w takiej formie całkowicie sprostał moim wymaganiom, dlatego i Ty powinieneś skupić się na tym dodatku!

Zgłoś | Cytuj | Link

7 marca 2022, 17:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawdź sobie piec z podajnikiem na ekogroszek takie na pewno w rankingach będą bardzo wysoko. Tylko taki bym rekomendował na dzień dzisiejszy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 marca 2022, 22:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Groszek od bardzo dawna zamawiam wyłącznie z jednego źródła. Opał zaoferowany przez https://www.tomexwegiel.eu/artykuly/oferta/Gr oszek#header całkowicie sprostał naszym wymaganiom. A my w końcu mamy szansę ogrzewać w sposób całkowicie przyjazny dla środowiska!

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2022, 18:21

Zgadzam sie: good 0 bad

A sam ekogroszek skąd zamawiacie? Bo my zdecydowaliśmy się na ten z oferty https://www.oskar.szczytno.pl/oferta/ekogrosz ek i muszę przyznać, że w pełni sprostał moim wymaganiom. W końcu otrzymalismy szanse ogrzewania w sposob przyjazny dla srodowiska!

Zgłoś | Cytuj | Link

3 czerwca 2022, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam ogrzewanie przy pomocy pelletu. Aczkolwiek, problematyczne było znalezienie specjalistycznego podajnika na pellet. Z pomocą przyszli https://www.mac-tech.pl/podajnik-na-pellet/ , którzy dostarczyli wspomniany podajnik. Jakość na w pełni sprostała moim oczekiwaniom, w swojej ofercie posiadają tzw. podajniki ślimakowe w wielu kombinacjach, jesli chodzi o wymiary!

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czujnik wypełnienia szamba Liczba postów: 14 Grupa: Moja budowa Ja ostatnio miałem problem z kanalizacją a mianowicie w bloku jak sąsiedzi spuszczali wodę w kuchni , myli naczynia to wszystko lądowało u mnie - wybijało ze zl...
  • Logistyka Liczba postów: 37 Grupa: Moja budowa Kurczą mi się magazyny, a transport zaczyna się sypać, dlatego rozważam współpracę z firmą J&M Logistics, która jest cenionym w kraju i za granicą operatorem lo...
  • Meble na wymiar Warszawa Liczba postów: 18 Grupa: Moja budowa Paul Gauguin reprodukcje obrazów to niezwykła możliwość wprowadzenia do naszych domów piękna i egzotyki jego dzieł. Jego barwne kompozycje i egzotyczne motywy p...
  • panele fotowoltaiczne Liczba postów: 21 Grupa: Moja budowa Warto obecnie inwestować w panele fotowoltaiczne? zestaw narzynek i gwintowników
  • Gdzie zamówić projekt domu? Liczba postów: 73 Grupa: Moja budowa Jak już projekt domu będzie to warto pomyśleć gdzie będzie stała wiata garażowa?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 208

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >