Recykling miedzi

« Powrót do artykułu: Recykling miedzi | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

7 września 2017, 09:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Miedź mozna równiez samodzielnie odzyskiwać przez wykorzystasnie odpowiednich maszyn, jednak nie tylko na tym surowcu mozna zarobić. Jeżeli rzeczywiście ktoś chce się zagłębić w biznes recyklingu i otworzyć taką działalność to firma Bartontech jest super opcją ze względu na świetną obsługę, która wie jak dobrać odpowiedni sprzęt pod okreslone wymagania i też zajmie się ich serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Mogę ich podsumować jednym słowem - Niezawodni :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 września 2017, 09:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Też miałem okazję oddawać tam złom http://www.skupzlomu-elektroniki.pl/cennik/ - moim zdaniem mają bardzo dobre ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 września 2017, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukacie dobrego skupu złomu, który zajmuje się skupowaniem miedzi to polecam wam www.delta-sj.com.pl z województwa Wielkopolskiego. Mają dobre ceny i po za miedzią przyjmują też wiele innych rodzajów metali.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 października 2017, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli podczas doboru materiałów budowlanych zwracasz uwagę na możliwości przetwórcze warto zwrócić uwagę na miedź. Może być ona wielokrotnie przetwarzana bez utraty swoich właściwości fizycznych i eksploatacyjnych Powtórne wykorzystanie materiałów stanowi obecnie centrum uwagi przemysłu budowlanego. Miedź posiada doskonałe referencje - w przypadku rozbiórki lub renowacji miedź, w przeciwieństwie do wielu innych materiałów budowlanych, nie jest traktowana jako odpad dzięki swej 100% zdolności do powtórnego przetworzenia. Zapoznaj się z tematem na stronie instalacjezmiedzi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2017, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jeżeli coś mam to zawsze zgłaszam się szybciutko do skupu www.skupzlomu-elektroniki.pl. Moim zdaniem dają dobrą cenę - oddawałem ostatnio kilka rzeczy zarobiłe na tym 150 zł jak dla mnie to dużo kasy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 grudnia 2017, 15:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Miedź, inne metale i odpady elektroniczne najlepiej sprzedawać do skupu złomu, który zajmie się ich recyklingiem. Od siebie mogę polecić wam www.skupzlomumlodzieszyn.pl Firma zapewnia załadunek i transport odpadów do jej siedziby.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2017, 15:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli poszukujecie porządnego skupu złomu to mogę polecić wam www.skup-zlomu.net w Łodzi. Dodatkowym ich atutem jest to, że dojeżdżają do klienta by odebrać złom. Mają szeroką ofertę i dobre ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2018, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chcesz zająć się recyklingiem to polecam Ci najpierw rozeznać się w firmach, które mogą Ci w tym pomóc i tutaj firma Bartontech jest jednym z najlepszych tego przykładów, możesz również sprzedawać im odpady styropianowe EPS mają dobre ceny i również ponoszą koszty ewentualnej dostawy co jest ogromnym plusem w ich stronę.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2018, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobry skup złomu to podstawa jeżeli chcemy coś na tym jeszcze zarobić co oddamy. Ja miałem mnóstwo gratów w piwnicy i oddałem to wszystko do www.surowce-wtorne.poznan.pl....co tu ukrywać troszkę na tym zarobiłem.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2018, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli ktoś poszukiwałby w okolicach Łodzi dobrego, sprawdzonego skupu, to polecam firmę www.matusiakzlom.pl. Mają rozlokowane kilka punktów. Ja akurat mam najbliżej do Sieradza. U nich solidnie i jak w zegarku.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Kolana i trójniki z otuliny do izolacji trudno dos... Liczba postów: 5 Grupa: Budowa i re... Kolana i trójniki to niezbędny element każdej budowy. Warto jednak dokładnie znać różne rodzaje i zastosowania takich elementów. Z taką wiedzą będziecie mieć pe...
  • Elewacja domu Liczba postów: 135 Grupa: Budowa i re... Oferta elewacji na https://joniec.pl/produkty/elewacje zdaje się być szeroka i może oferować rozwiązania odpowiadające różnym gustom i potrzebom. Zastanawiając...
  • Co to jest rekuperacja? Liczba postów: 45 Grupa: Budowa i re... Rekuperacja to świetne rozwiązanie. A mimo to wciąż widzę, że ludzie często nawet nie zastanawiając się za bardzo - wybierają, że wolą system grawitacyjny. Szko...
  • Moskitiery chroniące dom przed owadami Liczba postów: 17 Grupa: Budowa i re... Jak myślicie, czy moskitiery mają wpływ na przepływ powietrza w pomieszczeniach?
  • Konstrukcje stalowe w Polsce Liczba postów: 361 Grupa: Budowa i re... Lakiernia proszkowa Warszawa. Szukam firmy z wieloletnim doświadczeniem, która potrafi dobrze doradzić. Jakiś czas temu znalazłam w Internecie firmę Mera Metal....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19131 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 388

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >