Regały - przeszklone, otwarte czy zamknięte?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

20 stycznia 2016, 08:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Regały - przeszklone, otwarte czy zamknięte?
Co się lepiej sprawdza jeżeli idzie o funkcjonalność?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 stycznia 2016, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy :) jak masz przeszklone to za nimi musi być porządek, bo nawet przez matowe szkło będzie widać bałagan :) Chyba że wybierzesz szkoło typu lacobel z dodatkową grafiką, wtedy nic nie będzie widać. Osobiście bardzo podobają mi sie tego typu rozwiazania - zarówno do kuchni jak i łazienki czy salonu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 stycznia 2016, 08:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście regały wolę otwarte, z łatwym dostępem do książek czy ramek ze zdjęciami itd, w stylu takich jak pokazywane tutaj: http://www.deconova.pl/pomysly-na-otwarte-reg aly.php. Wychodzę z założenia, że szafa i szafki na ciuchy muszą być zamkniete, tak, żeby nie było nic widać, ale już regał ktory ma być też jakąś dekoracją mieszkania - może spokojnie być otwarty.
Byle porządek był:)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2016, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Regały otwarte z pewnością są idealne na książki. Na ciuchy wybrałbym raczej zamknięte i nie z powodu "bałaganu" ale ze względu na kurz... Szklane na szkło, szczególnie kieliszki i dekoracyjne szklanki, filiżanki...

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2016, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie przeszklone. Fakt szybki trzeba myć co tydzień ale w środku nie ma tyle kurzu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 stycznia 2016, 14:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mam być szczery to mi najbardziej podobają się przeszklone regały,być moze wymagają nieco więcej pielęgnacji,czyszczenia,ale przynajmniej otrzymujemy w zamian za to piękny efekt wizualny.

HaDwao.net

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2016, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Podobają mi się regały otwarte, ale w praktyce są kłopotliwe ze względu na kurz, dlatego u mnie w domu otwarty regał to tylko taki z książkami. Z praktycznego punktu widzenia (bo zapału na ciągłe ścieranie kurzu z otwartych regałów starczyłoby mi pewnie na pierwszy miesiąc) wolę regały zamknięte (ubrania to tylko w takich).

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2016, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda,z czasem będzie się na nich zbierał kurz i należy o nie dbać,często czyścić i myć,zdecydowanie lepsze są regały przeszklone,które dodatkowo można w bardzo fajny sposób podświetlić diodami Led.

Lednaise.com

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2017, 06:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie najlepsze są te regały otwarte http://ekologia-bhp.pl/wyposazenie-zakladu/re galy.html od nich brałem i do naszego magazynu w sam raz :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2017, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od pomieszczenia. Chociaż ja i tak uważam, że regały i szafy powinny być zamknięte. Zresztą jak popatrzysz w sklepach meblowych np. tutaj https://www.promyk-meble.pl/ to wyraźnie widać, że modele zamknięte dominują. W salonie można postawić na szkło. W sypialni - "zwykłe" drzwiczki.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 176

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >