Regały - przeszklone, otwarte czy zamknięte?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

14 marca 2017, 17:54

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy jaki regał, ale mi bardziej podobają się raczej otwarte. Może też ze względu na dzieci jakie mam w domu i ich bezpieczeństwo.


___________________
https://suez.com.pl/pl/c/Tarasy-i-balkony/110

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 marca 2017, 14:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wolę zabudowane albo chociaż oszklone. Kurz się tak bardzo nie zbiera i w środku można mieć nieporządek :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 marca 2017, 15:02

Zgadzam sie: good 0 bad

to prawda, przynajmniej kurz się nie zbiera ale w przeszklonych musi być porządek:)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2019, 19:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też bym postawił na regały przeszklone, zamknięte. No, chyba, że co chwilę i szybko musisz coś z nich ściągać to otwarte, ale i tak chyba lepsze są zamknięte. Oprócz tego warto jest tez przetestować regały przepływowe, które w swojej prostocie są niezwykle przydatne i użyteczne. Ot, robią robotę ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2019, 09:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy co chcesz w nim przechowywać. Ja obecnie szukam dla siebie regału otwartego, na książki

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 stycznia 2019, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Kwestia gustu oraz stylu w jakim chcemy urządzić swoje wnętrze. Akurat ja osobiście jestem zdania, iż zdecydowanie lepiej i ładniej prezentują sie otwarte regały przeszklone.


MBM.org.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2019, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy od pomieszczenia i przeznaczenia. W sypialni wolę mieć zamknięte szafki, szafy i komody. W łazience i kuchni tak samo. Ale w salonie, gabinecie czy pokoju gościnnym śmiało można stawiać witryny i otwarte regały, bo jest do nich łatwiejszy dostęp. a przy okazji zmusza to do utrzymania porządku :D Fajnie wygląda też podświetlony i oszklony barek, ale też trzeba mieć pomysł na jego wykonanie i zaaranżowanie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2019, 15:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli masz w domu szafy gdzie możesz schować mało ekspozycjne rzeczy, to wybrałabym regał otwarty. Wyglądają zgrabniej i nie przytłaczają mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2019, 15:45

Zgadzam sie: good 0 bad

auto refinance car finance fast auto loans refinancing auto loan auto loan rate

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2019, 15:54

Zgadzam sie: good 0 bad

auto loan safco auto finance best auto refinancing loans car financing used car financing best auto loans for excellent credit

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 296

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >