Regały - przeszklone, otwarte czy zamknięte?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

14 marca 2017, 17:54

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy jaki regał, ale mi bardziej podobają się raczej otwarte. Może też ze względu na dzieci jakie mam w domu i ich bezpieczeństwo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 marca 2017, 14:48

Ja wolę zabudowane albo chociaż oszklone. Kurz się tak bardzo nie zbiera i w środku można mieć nieporządek :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 marca 2017, 15:02

to prawda, przynajmniej kurz się nie zbiera ale w przeszklonych musi być porządek:)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2019, 19:54

Ja też bym postawił na regały przeszklone, zamknięte. No, chyba, że co chwilę i szybko musisz coś z nich ściągać to otwarte, ale i tak chyba lepsze są zamknięte. Oprócz tego warto jest tez przetestować regały przepływowe, które w swojej prostocie są niezwykle przydatne i użyteczne. Ot, robią robotę ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2019, 09:05

Zależy co chcesz w nim przechowywać. Ja obecnie szukam dla siebie regału otwartego, na książki

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 stycznia 2019, 09:49

Kwestia gustu oraz stylu w jakim chcemy urządzić swoje wnętrze. Akurat ja osobiście jestem zdania, iż zdecydowanie lepiej i ładniej prezentują sie otwarte regały przeszklone.

MBM.org.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2019, 13:54

Zależy od pomieszczenia i przeznaczenia. W sypialni wolę mieć zamknięte szafki, szafy i komody. W łazience i kuchni tak samo. Ale w salonie, gabinecie czy pokoju gościnnym śmiało można stawiać witryny i otwarte regały, bo jest do nich łatwiejszy dostęp. a przy okazji zmusza to do utrzymania porządku :D Fajnie wygląda też podświetlony i oszklony barek, ale też trzeba mieć pomysł na jego wykonanie i zaaranżowanie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2019, 15:27

Jeśli masz w domu szafy gdzie możesz schować mało ekspozycjne rzeczy, to wybrałabym regał otwarty. Wyglądają zgrabniej i nie przytłaczają mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2019, 15:45

auto refinance car finance fast auto loans refinancing auto loan auto loan rate

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2019, 15:54

auto loan safco auto finance best auto refinancing loans car financing used car financing best auto loans for excellent credit

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• wyposażenie biura Liczba postów: 232 Grupa: Ciekawe pom... Użytkownik balia1 napisał: Użytkownik oollyy1 napisał: Właśnie też mam takie zdanie i dlatego szukam ciekawych rozwiązań, które się sprawdzą w biurze. Trafiłam...
  • Budowa domu a formalności Liczba postów: 3 Grupa: Ciekawe pom... Na pewno będziesz musiał wykonać także niezbędne pomiary geodezyjne. Ja w ubiegłym roku podczas budowy dużej inwestycji korzystałem z usług firmy www.geodeta-we...
  • Mech na ścianie? Liczba postów: 2 Grupa: Ciekawe pom... Pod tym względem nie mam wiedzy. Liczę na to, że inni Ci pomogą.
  • Co na monotonne wnętrze? Liczba postów: 200 Grupa: Ciekawe pom... Dodatkami można zdziałać cuda, a sama baza, tło, podstawowe materiały, wręcz powinno być wg mnie neutralne. https://www.instagram.com/dec oroom_eu/
  • Dobre rolety w Gdyni Liczba postów: 28 Grupa: Ciekawe pom... Jeżeli chodzi o zamawianie przez internet to warto mieć dobrego kuriera który ma dobrze dopracowane śledzenie przesyłek poczta polska goni co raz bardziej firmy...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19259 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 152

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >