Regały - przeszklone, otwarte czy zamknięte?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

20 stycznia 2016, 08:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Regały - przeszklone, otwarte czy zamknięte?
Co się lepiej sprawdza jeżeli idzie o funkcjonalność?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 stycznia 2016, 12:45

To zależy :) jak masz przeszklone to za nimi musi być porządek, bo nawet przez matowe szkło będzie widać bałagan :) Chyba że wybierzesz szkoło typu lacobel z dodatkową grafiką, wtedy nic nie będzie widać. Osobiście bardzo podobają mi sie tego typu rozwiazania - zarówno do kuchni jak i łazienki czy salonu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 stycznia 2016, 08:28

Osobiście regały wolę otwarte, z łatwym dostępem do książek czy ramek ze zdjęciami itd, w stylu takich jak pokazywane tutaj: http://www.deconova.pl/pomysly-na-otwarte-reg aly.php. Wychodzę z założenia, że szafa i szafki na ciuchy muszą być zamkniete, tak, żeby nie było nic widać, ale już regał ktory ma być też jakąś dekoracją mieszkania - może spokojnie być otwarty.
Byle porządek był:)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2016, 10:25

Regały otwarte z pewnością są idealne na książki. Na ciuchy wybrałbym raczej zamknięte i nie z powodu "bałaganu" ale ze względu na kurz... Szklane na szkło, szczególnie kieliszki i dekoracyjne szklanki, filiżanki...

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2016, 14:43

Jak dla mnie przeszklone. Fakt szybki trzeba myć co tydzień ale w środku nie ma tyle kurzu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 stycznia 2016, 14:35

Jeżeli mam być szczery to mi najbardziej podobają się przeszklone regały,być moze wymagają nieco więcej pielęgnacji,czyszczenia,ale przynajmniej otrzymujemy w zamian za to piękny efekt wizualny.

HaDwao.net

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2016, 10:56

Podobają mi się regały otwarte, ale w praktyce są kłopotliwe ze względu na kurz, dlatego u mnie w domu otwarty regał to tylko taki z książkami. Z praktycznego punktu widzenia (bo zapału na ciągłe ścieranie kurzu z otwartych regałów starczyłoby mi pewnie na pierwszy miesiąc) wolę regały zamknięte (ubrania to tylko w takich).

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2016, 11:39

To prawda,z czasem będzie się na nich zbierał kurz i należy o nie dbać,często czyścić i myć,zdecydowanie lepsze są regały przeszklone,które dodatkowo można w bardzo fajny sposób podświetlić diodami Led.

Lednaise.com

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2017, 06:39

Według mnie najlepsze są te regały otwarte http://ekologia-bhp.pl/wyposazenie-zakladu/re galy.html od nich brałem i do naszego magazynu w sam raz :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2017, 13:34

Wszystko zależy od pomieszczenia. Chociaż ja i tak uważam, że regały i szafy powinny być zamknięte. Zresztą jak popatrzysz w sklepach meblowych np. tutaj https://www.promyk-meble.pl/ to wyraźnie widać, że modele zamknięte dominują. W salonie można postawić na szkło. W sypialni - "zwykłe" drzwiczki.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• wyposażenie biura Liczba postów: 232 Grupa: Ciekawe pom... Użytkownik balia1 napisał: Użytkownik oollyy1 napisał: Właśnie też mam takie zdanie i dlatego szukam ciekawych rozwiązań, które się sprawdzą w biurze. Trafiłam...
  • Budowa domu a formalności Liczba postów: 3 Grupa: Ciekawe pom... Na pewno będziesz musiał wykonać także niezbędne pomiary geodezyjne. Ja w ubiegłym roku podczas budowy dużej inwestycji korzystałem z usług firmy www.geodeta-we...
  • Mech na ścianie? Liczba postów: 2 Grupa: Ciekawe pom... Pod tym względem nie mam wiedzy. Liczę na to, że inni Ci pomogą.
  • Co na monotonne wnętrze? Liczba postów: 200 Grupa: Ciekawe pom... Dodatkami można zdziałać cuda, a sama baza, tło, podstawowe materiały, wręcz powinno być wg mnie neutralne. https://www.instagram.com/dec oroom_eu/
  • Dobre rolety w Gdyni Liczba postów: 28 Grupa: Ciekawe pom... Jeżeli chodzi o zamawianie przez internet to warto mieć dobrego kuriera który ma dobrze dopracowane śledzenie przesyłek poczta polska goni co raz bardziej firmy...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19262 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 171

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >