Rekuperacja

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

9 sierpnia 2017, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Przyznam, że chętnie bym wymienił swój długoletni piec węglowy, bo już mam dość syfu w mieszkaniu po każdorazowym jego sprzątaniu. Czytałem wiele dobrego o rekuperatorze i innych nowoczesnych formach ogrzewania, ale zastanawia mnie, czy w domach budowanych w starej technologii również by się sprawdził? Czy koszty dostosowania rekuperatora do warunków panujących w takim domu nie byłyby od razu wyższe? Wiem, że na początku trzeba wyłożyć niezłą kasę, ale podobno inwestycja się szybko zwraca. Będę to jeszcze sprawdzać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 sierpnia 2017, 20:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj, to już musisz pytać się fachowców. Na przykład wentylacją w Białymstoku firma Bartosz się zajmuje, mają też oddziały i przedstawicieli w innych miastach, wystarczy przedzwonić i się umówić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2017, 18:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Początkowo sądziłem, że to zbędny wydatek, ale po rozmowie z przedstawicielem z http://geoheat.eu zmieniłem zdanie. Prawidłowa wentylacja domu wpływa na lepszy przepływ powietrza, jest ono świeższe i przez to zdrowsze dla domowników.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2017, 20:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Rekuperacja jeszcze nie jest bardzo powszechna. Większość z nas nawet nie ma pojęcia jak ona działa i do czego służy. Jeśli interesuje Was Rekuperacja Zehnder to możecie zasięgnąć informacji od firm zajmujących się instalacją wentylacji. Polecam zerknąc na stronę remont.biz.pl i skontaktować się ze specjalistą.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2017, 10:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiele się teraz o rekuperacji mówi, sądzę więc, że ten temat jest jak najbardziej wart przemyślenia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 września 2017, 10:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Po wielu latach ogrzewania gazem postanowiłem to zmienić na rekuperację http://instaltechnik.pl/oferta/rekuperacja-i- klimatyzacja/rekuperacja/ . Jestem bardzo zadowolony z tej zmiany. Te rozwiązanie zapewnia mi możliwość oszczędności pięniędzy, ciepła i komfort. W domu cały czas mam świeże powietrze, dzięki czemu rodzina rzadziej choruje i nie jest narażona na alergie.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 września 2017, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Przeczytajcie sobie ten artykuł na stronie CentroClima - http://www.centroclima.pl/poradnik/jak-dbac-o -czyste-powietrze-w-mieszkaniu-na-co-dzien-5-praktycznych-sp osobow/ macie tutaj opisane 5 praktycznych sposobów dzięki którym powietrze w waszych domach może być czystsze. jednym z tych sposobów jest oczywiście zamontowanie odpowiedniej klimatyzacji, tylko tutaj też warunek, że wybierzemy odpowiedni produkt i dobrze go zamontujemy u siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2017, 19:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do rekuperacji jestem w 100% przekonany, że to rozwiążanie opłacalne i zdecydowanie warto pójść w tym kierunku

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2017, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto również wybrać dobrą i fachowa firmę która zajmie się montażem całego systemu, układu, tak abyśmy w praktyce faktycznie byli z tego rozwiązania zadowoleni.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2018, 22:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie rekuperacja to fantastyczna sprawa. Można na tym zaoszczędzić sporo pieniędzy w skali roku. Przekonałem się o tym doskonale. Koszty ogrzewania to teraz żadne kłopot. Ja polecam każdemu takie rozwiązanie. Przy tym systemie skorzystałem z usług firmy Wojwent.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pompy ciepła Liczba postów: 29 Grupa: Innowacje w... Z jakiej formy ogrzewania korzystacie i dlaczego? producent ogrodzeń aluminiowych
  • Tanie domy szkieletowe Liczba postów: 75 Grupa: Innowacje w... Polecam Skandic Hus jeżeli jesteś zainteresowany ciekawym projektem na ładny i wygodny dom.
  • Centrala pożarowa Liczba postów: 13 Grupa: Innowacje w... Z jakich systemów zabezpieczeń korzystacie? producent ogrodzeń aluminiowych
  • Nowoczesne budownictwo?] Liczba postów: 64 Grupa: Innowacje w... Szanowni Państwo, Szczególną uwagę warto zwrócić na rodzaj materiału ociepleniowego oraz zastosowany system wykończenia elewacji (preparat gruntujący, zaprawa k...
  • Jaka klimatyzacja? Liczba postów: 136 Grupa: Innowacje w... Klimy AIWA są spoko, bo nie biorą dużo prądu i mają tryb eco. Łatwo się nimi steruje, więc polecam. Model AIWA-MU25IN/OUT jest świetny do małych i średnich pomi...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19184 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >