Reling w kuchni

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

4 października 2012, 15:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam fajne zastosowanie dla relingów. Kupujecie coś takiego:
http://www.akcesoria.meble.pl/p25757,reling-re10-nikiel-szcz otkowany-rozstaw-384mm.html
Mocujecie do mebli i zawieszacie na tym "narzędzia" kuchenne.
Zapewniam, że będzie to wyglądało elegancko.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 października 2012, 11:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Mamy tak u siebie - można również kupić takie "dedykowane" wieszaki, ale wtedy kosztuje to wielokrotnie więcej.
Generalnie pomysł ok, ale nie jest to nic nowego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 października 2012, 15:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Czemu uważasz, że nic nowego? Normalne, gotowe tego typu wieszaki kuchenne kosztują wielokrotnie więcej, tak więc każdemu to się przyda. Chyba, że nie lubicie rozsądnie oszczędzać kasy na wyposażeniu ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 października 2012, 20:44

Zgadzam sie: good 0 bad

W tym sensie, że większość ludzi kupuje właśnie takie rurki, mocowania i samodzielnie coś takiego tworzy. Myślę, że można to wtedy zrobić za 10% ceny gotowego rozwiązania, ale oczywiście to dla tych, którzy mają umiejętności...

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2012, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie tylko takie elementy, zobacz - http://www.akcesoria.meble.pl/p32226,tandembox-tip-on-synchr onizator-wysuwu-z55-do-korpusu-80-8-87cm.html Ludzie nawet elementy wyposażenia szaf kupują samodzielnie ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 października 2012, 09:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli mają w swoim domu złotą rączkę, to czemu nie? Instalacja relingów, wyposażenia szaf nie jest skomplikowana, o ile ma się po prostu do tego smykałkę. Ja mojego faceta na pewno bym do takich prac nie wysłała. On takich umiejętności niestety nie posiada ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2012, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie ja chciałem wymienić je w moich starych szafkach, chciałem je odnowić i założyć własnie takie relingi, ale niestety potrzebnych było by mi 28 a widziałem że ceny wahają się od 17 zł za szt. w górę..

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2012, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie zaglądałeś na http://www.akcesoria.meble.pl ?
Relingi są tam znacznie tańsze. Ta suma, którą podałeś jest raczej mocno wygórowana ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2012, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do cen jakie podał Jan, to one naprawdę takie się zdarzają. U mnie w mieście również w takich cenach dostaniecie, a dokładnie w Płocku. Byłam zdziwiona taką cena ale widzę że faktycznie taniej można kupić

Zgłoś | Cytuj | Link

25 października 2012, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble.pl to potężna marka, więc pewnie mogą sobie pozwolić na niższą marżę przy dużej sprzedaży. Sam również nie znalazłem nigdzie indziej takiej ceny, a to plus - przynajmniej nasze zamówienie było opłacalne cenowo.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19184 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 148

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >