Remont mieszkania

« Powrót do grupy: Moja budowa

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸

4 stycznia 2018, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

No, niestety, teraz ciężko jest znaleźć solidną ekipę remontową. Dużo na rynku jest pseudo fachowców, którzy udają profesjonalistów, a w gruncie rzeczy robią na chybcika, nie dotrzymując mimo to terminów. Niemniej nie jest też tak, że nie można znaleźć porządnej. Ja uważam, że ta jest naprawdę ok http://mabbud.pl/. Wszystko w terminie i solidnych cenahc. Robili nam remont mieszkania ponad 80 mkw.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 stycznia 2018, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Racja, ale jestem pewien że na forum bez problemu znajdziesz dobrą i godną zaufania ekipę która się tym zajmie. Narzędzia oraz akcesoria budowlane i nie tlko znajdziecie u nas na HardWorker.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 stycznia 2018, 16:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja od dłuższego czasu szukam dobrej ekipy remontowej, która wyremontuje całe moje mieszkanie, a w szczególności zależy mi na wymianie podłogi. Słyszał ktoś o tej firmie > http://malhaus.pl/uslugi/malowanie-tapetowani e-sciany ? Oferują szeroki zakres prac związanych z malowaniem, tapetowaniem ścian oraz wraz z odpowiednim przygotowaniem powierzchni. Aby uzyskać odpowiedni efekt końcowy używają bardzo dobrych jakościowo materiałów i profesjonalnych farb dbając o jakość wykonywanych prac.

Ten post był edytowany przez ElkAa dnia: 4 stycznia 2018, 16:37
Zgłoś | Cytuj | Link

6 stycznia 2018, 22:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem kobietom i nie pozwoliła bym mężowi decydować jak ma wyglądać salon to moja sprawa a on ma tylko zrobić.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 stycznia 2018, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że na forum spokojnie znajdziesz dobrą ekipę remontową która podejmie się wymiany podłogi oraz całościowego wykończenia salonu. Same meble i dodatki znajdziesz w dobrych sklepach internetowych.


PrzeprowadzkiPolska.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 stycznia 2018, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Znalezienie dobrej firmy, która sumiennie wykona remont w domu czy zajmie się wykończeniem nie jest takie łatwe. Warto zdecydować się na kogoś, kto już kiedyś robił coś u naszych znajomych. Ze sprawdzonych firm remontowych ja polecam Ci http://taniopodklucz.pl/ , bo wiem że zajmują się bardzo dokładnie remontam

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2018, 17:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Remontując swoje mieszkanie warto pomyśleć także o wymianie włączników, przełączników, puszek i innych akcesoriów elektrycznych. Warto je konserwować i dostosować także do wystroju swojego mieszkania. Dobrej jakości takie produkty kupicie w Ospel. Firma ma sporo takich materiałów.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2018, 09:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uważam, że świetnie się sprawdza malowanie natryskowe, remont dzięki temu znacznie szybciej idzie. Generalnie remont prawie 70 mkw zajął nam niecały weekend, a malowaliśmy dwukrotnie. Można śmiało powiedzieć, że takie rozwiązanie skraca znacznie czas trwania prac. Odnośnie do tego skąd taki sprzęt brać, to nie trzeba go wcale kupować. Warto także postawić na jego wynajem. Ten się bardzo chwali: http://www.pagat.com.pl/ cenpwo wychodzi bardzo okej

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2018, 08:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Samo malowanie natryskowe nie załatwia sprawy, chodzi o generalny remont oraz wykończenie, z reguły w łazience na ścianie i podłodze i tak kładziesz płytki, więc warto wybrać firmę która ma doświadczenie pod tym kątem oraz na której się nie zawiedziemy.

www.HaleStudnicki.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 stycznia 2019, 19:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio robiłem remont zakupionego mieszkania po starszej pani, na ściany gładzie, podwieszane sufity, panele i płytki na podłogi, na szczęście wylewka była ok i instalacje wymienione w niedalekim czasie. Troche zeszło, część zrobiłem sam jeżeli chodzi o ściany i panele, ale już płytki weszła ekipa i niestety tutaj jestem niezadowolony. Trochę brzydkie fugi, ogólnie miejscami krzywo, nie chciałem im zapłacić na ile się umawialiśmy ze względu na te niedoróbki, to mnie straszyli policją. Powiedzcie czy w takim przypadku można coś wskórać jeżeli jesteśmy niezadowoleni ?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Monitoring mojego domu Liczba postów: 60 Grupa: Moja budowa W przypadku monitoringu to ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na model KZ5 na który również postawiliśmy w naszej firmie. Jest to wersja obrotowa także pozw...
  • Logistyka Liczba postów: 36 Grupa: Moja budowa Wymiana danych w czasie rzeczywistym między partnerami biznesowymi jest fundamentem sprawnego łańcucha dostaw. Dzięki technologiom takim jak IoT i blockchain, m...
  • Czujnik wypełnienia szamba Liczba postów: 13 Grupa: Moja budowa Ja ostatnio miałem problem z kanalizacją a mianowicie w bloku jak sąsiedzi spuszczali wodę w kuchni , myli naczynia to wszystko lądowało u mnie - wybijało ze zl...
  • Wiata Garażowa Liczba postów: 12 Grupa: Moja budowa Ważne jest, żeby wiata garażowa była wykonana z możliwie najlepszych komponentów. Wszystko powinno być ocynkowane i pomalowane. Polecam tę firmę oni zrobię wsz...
  • Komu zlecić budowę hali? Liczba postów: 47 Grupa: Moja budowa Jeżeli wiata garażowa to tylko w firmie, która specjalizuje się w carportach metalowych. Wszystkie produkty są najwyższej jakości.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 232

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >