Remont łazienki

« Powrót do grupy: Łazienki - wystrój, pomysły, aranżacje

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

2 września 2012, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

właśnie ją miałem zamiar kupować. Na stronie Artisa znalazłem również parę fajnych "inspiracji"

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 września 2012, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

I mniej klasyki tym lepiej - fajnie jest stworzyć coś unikatowego ;-) My u siebie styl mamy oryginalny, ale już wyposażenie w tym stylu - http://www.e-inclusive.pl/Wanny-%C5%82azienkowe/Wanny-prosto k%C4%85tne/Wanna-Ko%C5%82o-MODO-170x75-XWP1171.html Więc głównie klasyka ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 września 2012, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie zawsze jestem za klasyką, ale nie lubię też awangardy na siłę, dlatego jeśli już jakieś wariactwo, to ta fuga Atlas Artis wystarczy moim zdaniem:)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2012, 20:19

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepiej wyglada połączenie klasyki z nowoczesnymi rozwiazaniami. Czyli np. nawiazujac do artisa jednokolorowe płytki z ulepszona fuga.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2012, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

tak, ona w ogóle moim zdaniem najlepiej wygląda z płytkami w jednym kolorze, najlepiej wtedy fugę Artis dobrać pod kolor płytek, optycznie powiększymy pomieszczenie:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 września 2012, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

To też racja i jest to o tyle ważne jeśli mamy mniejszą i wąską łazienkę. Powiedzmy jednokolorowe płytki z ładnym wzorem fugi artis jak jest to pokazane na przykładzie. Wtedy zda egzamin.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2012, 21:57

Zgadzam sie: good 0 bad

wiadomo, że nie wszędzie każde rozwiązanie znajdzie zastosowanie, ale w większości polskich łazienek i toalet Artis znalazł by zastosowanie

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2012, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

jasne, że by znalazł i jako czynnik optycznie powiększający wnętrze i dodatkowo taki smaczek dla ludzi którzy chcieli by swoja lazienke unowoczesnić, a nie maja jakiegos większego pola manewru

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2012, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

każdy orze jak może :P ja osobiście uważam, że Artis jest super rozwiązaniem :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2012, 21:51

Zgadzam sie: good 0 bad

szczegolnie gdzie teraz jest moda na kabiny prysznicowe bez brodzika, tez fajnie dodaje smaczku

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Aby dodać post, należy się zalogować.

Ostatnio na forum

  • Kabiny Prysznicowe Liczba postów: 74 Grupa: Łazienki -... Jeżeli rozglądacie się za odpowiednimi kabinami prysznicowymi to skontaktujcie się z firmą www.martiv.pl W ich ofercie znajdziecie ciekawe kabiny z hydromasażem...
  • Fototapeta w łazience? Liczba postów: 32 Grupa: Łazienki -... Na ścianie suchej ( bez umywalki i wanny) mam tapetę od dluzszego czasu, z 8 lat. Winylowa na papierze, gruba, bez dodatkowego zabezpieczenia. Z wilgocią nie wi...
  • Meble w łazience Liczba postów: 3 Grupa: Łazienki -... Ja postawiłam na klasyczne meble w kolorach bieli i szarości. Coś takiego jak tutaj https://www.edinos.pl/meble-do-lazienki. Takie meble idealnie wpasowują się....
  • Grzejniki dekoracyjne Liczba postów: 2 Grupa: Łazienki -... https://www.budnet.pl/forum/
  • Łazienka w stylu angielskim - aranżacja Liczba postów: 7 Grupa: Łazienki -... Ja lubię nowoczesne wnętrze łazienki, ale chętnie dodałabym drobne elementy wystroju w stylu glamur. Lubię gdy w łazience jest nastrojowo. Kocham świece i komin...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 276

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >