Remont łazienki czas zacząć

« Powrót do artykułu: Remont łazienki czas zacząć -... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

9 maja 2013, 22:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Nas też to czeka latem. My wybraliśmy juz projekt i sami bedziemy ja urządzac. Wszystkie materiały wybrałam już w centrum budowlanym Attic w Krakowie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 czerwca 2013, 23:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno takie miejsca jak to centrum budowlane jest na pewno bedzie doskonałym rozwiązaniem, zwłaszcza jesli też mamy w planach remont.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 sierpnia 2013, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Żona chce zmienić aranżację łazienki bo kupiliśmy nową wannę, piękna z Roca. Mieliśmy niczego nie zmieniać oprócz wanny, ale teraz się okazuje, że płytki już się nie podobają i meble łazienkowe mogłoby być ładniejsze... tak to jest z kobietami.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2015, 08:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma ,że tak to jest z tymi kobietami , tylko po prostu jak sie planuje remont łązienki to robi się go z głowa i wsyztsko przemyslane a nie , bo to sie pdoba , bo to sie podoba a potem sie okazuje ze jednak danej rzeczy sie juz nie chce . bez sensu troche . Co do aranżacji , to mnie się podobały na jednej ze stron łazienka plus . bardzo ciekawe aranżacje i porady . Ale to tylko moje zdanie , bo wiadomo ,kazdy ma inny gust , upodobania itd

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2018, 10:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Pamiętaj, że w przypadku łazienek dość często pojawia się problem z wilgocią. Ja rok temu również robiłem wszystko na nowo i tym razem już zadbałem o najwyższą jakość hydroizolacji wykorzystując System WaterBlock. Niezawodna izolacja, którą poza tym można również używać na zewnątrz budynku. Wysokoelastyczna, super przylega do powierzchni w pionie i poziomie oraz pod względem trwałości można spokojnie postawić go obok dużo droższych rozwiązań. Polecam doczytać dokładnie na ich stronie internetowej ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2021, 20:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo,
Łazienka jest pomieszczeniem o podwyższonej wilgotności, dlatego do wygładzania ścian rekomenduję gładź wapienną Śnieżka Acryl-Putz® RV 13 Renova, która minimalizuje ryzyko powstania i rozprzestrzeniania się pleśni oraz grzybów. Gładź tworzy równą, gładką, śnieżnobiałą powierzchnię, która idealnie nadaje się do dalszych prac wykończeniowych. Jest wydajna, prosta w aplikacji, elastyczna, ma długi czas obróbki.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 139

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >