Remont łazienki: stelaże podtynkowe - jak zamontować stelaż podtynkowy

« Powrót do artykułu: Remont łazienki: stelaże podtynkowe -... | « Powrót do grupy: Wnętrza

17 marca 2014, 09:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetny poradnik
https://www.youtube.com/watch?v=wZgrOEvBTvw

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2014, 18:16

Zgadzam sie: good 0 bad

ja zdecydowałam się na zestaw podtynkowy Roca z 10letnią gwarancją dodatkowo wybrałem także powłokę Maxi-Clean Roca, która zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2014, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

duży wybór stelaży jest w łazience plus. zgadzam się, że podtynkowe stelaże wyglądają dużo lepiej :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2019, 16:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Pamiętaj również o doborze odpowiedniej hydroizolacji do wykorzystania na powierzchnie wewnętrzne czyli m.in w łazience można zastosować hydroizolację WB Duo Flex. Jedna z najlepszych rozwiązań o wysokiej elastyczności, idealnie przylega do powierzchni materiałów, a niski opór dyfuzji pozwala na odparowanie wilgoci z powierzchni wcześniej zawilgoconych. Do tego można liczyć na wsparcie od Waterblock jeżeli pojawiają się jakiekolwiek pytania. A do tego bardzo wydajna i dostępna w niezłej cenie o czym sam się przekonasz na ich stronie internetowwej.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2022, 20:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że dobry hydraulik nie będzie miał problemu z montażem takiego sprzętu. Ale najważniejsze jest to, by wybrać stelaż markowy, który będzie trwały. W końcu wszystko zostaje zakryte i nie ma tu miejsca na usterki. W sklepie Eksperci Łazienek mają np. stelaże marki Grohe https://www.ekspercilazienek.pl/stelaze-podty nkowe/0,grohe. U mnie działają od lat bezawaryjnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19216 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 424

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >