Remont pokuju 15m2

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

12 marca 2007, 02:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, chcialbym sobie wyremontowac pokój ma 15m2, sciany sa popenkane, podloga jest z jakis starych desek, osci ktory to budowal napisal mi ze trzeba zrobic cos takiego:
"trzeba zbic tynki wszystkie, trzeba zerwac podłoge i zrobic podcinke i zrobic wylewke i wyrównac sciany gipsem i na koncu połżyc parkiet lub kafelki. zerwac podłoge i po piłka ciac fuge i wkładac izolacje i najwazniejsze wlozyc wklad do komina. Nie znam sie na tym wogole,
wiec prosze o nie ponizanie, chcialbym sie za to zabrac, sasiad by mi pomogl (tez sie nie zna).
Słyszalem ze ten wklad do komina jest b. drogi czy nie moze sie odbyc jakos bez niego lub czyms go zamienic, bo od tego podobno mi sciany zolcieja (zapomnialem dopisac). Wogóle ile by to mialo kosztowac? chcialbym to zrobic jak najtanczym kosztem! prosilbym, o podawanie cen ile co miejwiecej bedzie kosztowac.
Piszcie jesli mam cos jeszcze dopisac o stanie pokoju lub czeos tam, aa dodam ze mam instalacje gazowa.
I prosze napisac jak dla lamera kupic to wylac zarobic to tak itp.8)
Byłbym bardzo ale to bardzo wdzieczny za odpowiedz.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 marca 2007, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 marca 2007, 21:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Widze ze znasz sie na tym i mieszkasz w zielonej górze a ja w Lubsku wiec bliziutko:) moje pytanie czy zajmujesz sie remontowaniem?
Moje gg: 4592211 (oczywiscie jak bys mogl)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2007, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2007, 21:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma miejsc zwilgocienia, jak popukamy to nie ma gluchego dzwieku, odpada ale wapno ktore jest na to nalozone
2. Pod deskami jest piach, miedzy deskami raczej nie ma odstepow, ale zauwazylem pare ale nie sa wieksze niz 0.5cm. Deski nie sa spruchniale, jednak w kilka jest peknietych, deski sie nie uginaja, deski sa moim zdaniem w dobrym stanie (oprócz tych kilku peknietych.
3. Też tego nie rozumiem.
4. nie wiem sam wogole o co hasa poniewaz dom jest ogrzewany przez gaz (nowy dopiero kupiony), jak jest wlaczone to nic z komina nie leci, wiec tego nie rozumiem.

A jaka moze byc kwota tego odnowienia? miejwiecej? ile by kosztowalo to wszystko 100zl, 500zl, 1000zl, 5000zl?
zaznaczam chcialbym to zrobic jak najtanszym kosztem

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 marca 2007, 16:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Dostane odpowiedz?:)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2007, 00:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2007, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Osypujące się wapno nie jest przyczyną do skuwania tynku. Wystarczy zagruntować gruntem rozpuszczalnikowym, wzmacniającym, zaszpachlować i malować.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2007, 17:20

Zgadzam sie: good 0 bad

To bedzie glupie pytanie ale ja sie na tym nie znam:P
Mógłby ktos napisac co mam kupic ( co powiedziec w sklepie budowlanym). No i co najpierw jak rozrobic to itp.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2007, 17:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie moge edytowac wiec sorki, czym najlepiej zeskrobywac wapno?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 184

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >