Remont przedpokoju.

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

7 lipca 2010, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem w trakcie remontu przedpokoju. Miałam na ścianach już chyba wszystko zaczynając od tapet po farby i ostatnio po tynk dekoracyjny. Chciałabym coś nowego :)

Doradźcie co położyć na ściany? :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2010, 23:56

Zgadzam sie: good 0 bad

stiuk wenecki ?? tanie nie jest i trzeba umiec zrobic, ale efekt robi wrazenie ...

http://sklep.cameleo.poznan.pl/p,pl,1,stiuk+wenecki.html

moze jakis kamien ??? sa dekoracyjne plytki z kamienia, tylko zeby nie byly ostre ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lipca 2010, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

No te dekoracyjne płytki z kamienia to bardzo dobry pomysł wyglądają rewelacyjnie wiem z własnego doświadczenia ;) Tylko tak jak napisał kolega nade mną nie mogą być one zbyt ostre, bo inaczej opierając się na takiej ścianie zyskasz kilka podartych bluzek, spodni itd

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2010, 18:53

Zgadzam sie: good 0 bad

ten stiuk wenecki jak dla mnie sensowny:)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2010, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Stiuk wenecki faktycznie robi wrażenie, szczególnie na filarach. Podoba mi się wykonany w kolorze jasnego marmuru.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 czerwca 2016, 19:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Widzę, że temat dość stary, ale nie chce mi się zakładać nowego. Polecicie jakieś dobre panele do przedpokoju? Mieszkanie mam dość małe, z czego dość często będzie się chodzić po przedpokoju. Jak mniemam stopień ścieralności powinien być dość wysoki. Dodatkowo zamówiłem właśnie meble do przedpokoju tego typu:

I nie wiem, czy mam jakieś podkładki pod nie położyć, albo podklejki z filcu dla zabezpieczenia podłogi?

Zgłoś | Cytuj | Link

13 czerwca 2016, 07:13

Zgadzam sie: good 0 bad

A może gres w jakimś ciekawym stylu

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2016, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas remontem zajmowała sie firma http://www.mab-bud.pl/ i powiem szczerze, ze całkiem dobrze im wyszło to. Pomieszczenie jest odświeżone, optycznie też się powiększyło dzięki pomalowaniu ścian na dwa różne odcienie. Podoba mi się ta zmiana.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2016, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

A klasyczna biała farba z tym, że postawisz na dekoracje miejsca? Ja np. nie wyobrażam sobie już mojego mieszkania bez kwiatów, jeśli boisz się, że uschną- masz sztuczne opcja na https://pm-m.pl/272-kwiaty-sztuczne więc nie ma problemu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2016, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się podobają drzwi tablicowe, czy raczej naklejka tablicowa na drzwi, ciekawy pomysł.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 210

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >