Remontujemy dach...

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

29 sierpnia 2020, 22:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Witajcie. Niedługo planujemy wyremontować całkowicie dach domu po naszych dziadkach. Nie skończy się to tylko na zmianie dachówki, będzie potrzebna konstrukcja. Do kogo się zwrócić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2020, 23:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem, tak. Z własnego doświadczenia - nie wiem... Ale sąsiadka się buduje i z tego co mówiła korzysta z usług firmy MG Dachy https://mgdachy.pl. Póki co jest zadowolona, wszystko przebiega według wyznaczonego planu.

Ten post był edytowany przez morella1 dnia: 1 września 2020, 15:22
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2020, 23:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Super. Widzę, że jest to naprawdę dobra firma, która zna się na rzeczy. Dlatego zgłoszę się do firmy MG Dachy.

Ten post był edytowany przez jjusti18 dnia: 1 września 2020, 15:19
Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2020, 06:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście postawiłem na ceramikę ze względu na jej wyróżniającą się trwałość, piękny wygląd, dobre warunki gwarancyjne (w Braas) oraz pokrycie angobą która powstrzymuje jej porastanie i zabrudzenia jednocześnie wyróżniając się niską nasiąkliwością.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2020, 08:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chcemy dobrze wyremontować dach, to należy skorzystać z dobrej ekipy budowlanej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2020, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na porządną dachówkę, bądź lżejszą blachodachówkę panelową. W mojej opinii zdecydowanie warto, żebyście zajrzeli do oferty producenta Braas a na pewno bez problemów dobierzecie to co potrzebne również jeżeli chodzi o materiały uszczelniające, izolacje i materiały hydroizolacyjne - Papy w Technologii Szybki Profil® SBS

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2020, 00:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o usługi dekarskie i zaopatrzenie się w pokrycie dachowe, okna, czy systemy termoizolacji dachów to ja mogę wam doradzić firmę Dachlux https://www.dachlux.pl Mają nie tylko wspaniały wybór dobrej jakości produktów, ale też współpracują z dobrymi ekipami dekarskimi, także warto sobie namiary na nich zapisać. Firma działa w Warszawie i okolicach.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 października 2020, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

My zamawialiśmy swoje okna w firmie https://www.okna-swiebodzin.com.pl/kontakt ze Świebodzina. Firma oferuję również sprzedaż rolet i moskitier oraz bramy garażowe w dobrej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2020, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam zwrócić uwagę na ofertę producenta Braas, który naprawdę pozytywnie zaskakuje zarówno jakością wykonania dachówek jak i akcesoriów dachowych które stosuje się do wykonania pewnego dachu zarówno w zakresie szczelności oraz odpowiedniej izolacji. A jeżeli będziecie potrzebowali hydroizolacji to zajrzyjcie na stronę Icopal i sprawdźcie - Papy w Technologii Szybki Profil® SBS

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2020, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

A chociaż wiesz, skąd zamówić materiały na dach? Zalecam zdecydować się na wybór tych z oferty https://www.top-dach.com.pl/ Mnie przede wszystkim całkowicie porwała ich jakość, cena również niczego sobie. No i dach prezentuje się przepięknie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też