Remontujemy dach...

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

29 listopada 2020, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej opinii również warto wziąć pod uwagę ofertę przygotowaną przez producenta Braas jest u nich naprawdę sporo ciekawych propozycji pokryć dachowych. Jednocześnie licząc na dobre ceny, fajna jakość wykonania i przede wszystkim odpowiednie warunki gwarancyjne. A teraz możesz jeszcze skorzystać z trwającej promocji zimowej do końca stycznia 2021.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 kwietnia 2021, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Jednocześnie zabierając się za odpowiedniej jakości materiały dachowe to przy hydroizolacji postawiliśmy na Papy w Technologii Szybki Profil® SBS które dzięki opatentowanej, specjalistycznej budowie papy, zastosowaniu hartowanych na gorąco włóknin poliestrowych nowej generacji, różnemu rozmieszczeniu głównej, grubszej powłoki hydroizolacyjnej (nad i pod osnową) są specjalistycznie dedykowane dla dachów i dla fundamentów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 sierpnia 2021, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli skuteczny i trwały system hydroizolacji to koniecznie zwróćcie uwagę na Icopal który też jako jedyny w Polsce uzyskał Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie i przy tym zapewniając wieloletnią gwarancję co jest potwierdzeniem trwałości tych materiałów w walce z wilgocią. Z resztą nasi fachowcy również o nich wypowiadali się wyłącznie pozytywnie, więc obaw co do tego rozwiązania nie mieliśmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2021, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli będzie konstrukcja to polecam wkręty firmy WENO do jej zamocowania https://weno.net.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

25 września 2021, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Pamietaj o tym, żeby postawić na dobrej jakości asekuranty - jeśli będziesz wykonywal jakiekolwiek prace na wysokościach zadbaj o systemy asekuracji na dachu w tym liny poręczowe i szelki bezpieczeństwa - polecam Ci firmę Accen, która specjalizuje sie w tego rodzaju zabezpieczeniach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 października 2021, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat my zdecydowaliśmy się jednak postawić na wysokiej jakości dachówkę ceramiczną w wydaniu Rubin 13V i powiem Ci, że pod względem przygotowanej oferty to Braas zdecydowanie wygrywa pod względem estetyki, trwałości oraz zabezpieczeń angobą, glazurą bądź w dachówce cementowej podwójną powłoką akrylową Lumino.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 grudnia 2021, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą firmy, która oferuję sprzedaż części do maszyn typu żuraw i suwnice. Ja takie części zamawiam najczęściej w firmie http://craneparts.com.pl/ bo firma jest jednym z najlepszych liderów w tej branży i zawsze zamówienie realizują na czas i mają bardzo dobre ceny.

Ten post był edytowany przez Marcin Morawski dnia: 24 grudnia 2021, 13:36
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 222

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >