Renowacja mebli sosnowych

« Powrót do grupy: Meble i dodatki w ogrodzie

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

29 marca 2017, 20:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Własnie pogoda się robi, widać, że ludzie zaczynają nawet grillować już. Teraz właśnie też odświeżałem swoje meble, akurat mam z palet. Zastosowałem właśnie Vidaron i wyszło całkiem okej, mimo tego, że doświadczenie w malowaniu mam praktycznie zerowe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 kwietnia 2017, 08:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Vidaron lub Sadolin to jedne z najbardziej popularnych i zarazem skutecznych impregnatów do pielęgnacji oraz renowacji drewna, wiec jak najbardziej możesz ich użyć. Sprawdzą się nie tylko przy drewnie sosnowym, ale również i bukowym.


www.PanKornik.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 kwietnia 2017, 18:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że lepiej jest dać to do zrobienia specjalistom. Ja sama to bym się bała, że poniszczę meble. Sama niedawno patrzyłam na taką ofertę i znalazłam m.in. firmę http://remark.info.pl. Renowacja antyków, mebli itp. nie jest aż tak droga.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2017, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Najpierw powinno się oczyścić meble z brudu. Potem, papierem lekko ściernym zlikwidować większe rysy na drewnie. Ponowne czyszczenie z pyłu.
Drewno należy pokryć impregnatem np. http://drewnochron.pl/produkty/p/1506-impregnat-extra-powlok otworczy i zostawić do wyschnięcia.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2017, 08:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczyścić, wygładzić, najlepiej kilka razy, a na końcu pokryć odpowiednimi środkami, także kilka razy, żeby uzyskać odpowiednią warstwę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 sierpnia 2017, 07:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jak mowa powyżej, jeżeli chodzi o renowację mebli sosnowych czy też niezależnie od gatunku drewna, najpierw należy dobrać optymalny środek impregnujący aby je zabezpieczyć, to podstawowa kwestia.


www.ZSWojtczak.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2017, 12:59

Zgadzam sie: good 0 bad

mówimy o meblach na zewnątrz czy do środka?



nowości

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2017, 09:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli są to mebel ogrodowe to raczej chodzi o te na zewnątrz :) Ciekawe czy renowacja się udała, daj znać w miarę możliwości na forum :)


www.ZSWojtczak.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2018, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli są to ogrodowe meble typu drewniane szafki to poza samą renowacją możesz pomyśleć nad ich przerobieniem, nadaniem nowych cech. Kółka lub rolki mogą sprawić, iż szafkami będzie można sterować i poruszać, z kolei odpowiednie zawiasy z pewnością dobrze wpłyną na otwieranie szafek. Zainteresuj się ofertą http://www.stawik.pl/ , gdyż artykuły z ich oferty mogą okazać się niezbędne.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2018, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Pod zadaszonym tarasem mam szafkę, trzymam w niej drobiazgi. Wykorzystałem szafkę nocną ze starego zestawu, lite drewno więc po małym odświeżeniu wygląda bardzo ładnie. Trzeba było tylko wymienić zawiasy splatane bo niestety stare zjadła korozja. Teraz są z ocynkiem więc bez lipy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki regał do garażu? Liczba postów: 312 Grupa: Meble i dod... Jak już jesteśmy w temacie garażu to może ktoś z Was szuka sprawdzonej firmy oferującej bramy garażowe najwyższej jakości? My odpowiednią bramę garażową znaleźl...
  • Produkty do ogrodu - gdzie? Liczba postów: 78 Grupa: Meble i dod... Zamiast co roku stosować impregnację i zabezpieczać drewniane elementy w ogrodzie warto poszukać trwałego rozwiązania. U mnie super sprawdza się wymiana drewnia...
  • jaką firmę warto wybrać pod kątem budowy domu z dr... Liczba postów: 7 Grupa: Meble i dod... Marzę o urządzeniu swojego ogrodu tak, aby był idealnym miejscem do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zastanawiam się, czy ławki parkowe z firmy P...
  • Altanka czy ogrodowy domek? Liczba postów: 63 Grupa: Meble i dod... Jak ktoś chce wiatę garażową stalową to szczególnie polecam Viaty. Są doskonali i ich produkcja jest na najwyższym poziomie.
  • jakie meble Liczba postów: 173 Grupa: Meble i dod... Moim zdaniem, każda miłośniczka manicure powinna znaleźć coś dla siebie na https://lakieryhybrydowe.pl/ Ich szeroka paleta kolorów i produkty do pielęgnacji paz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 311

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >