Reprezentacyjny podjazd

« Powrót do artykułu: Reprezentacyjny podjazd | « Powrót do grupy: Budowa i remont

1 października 2020, 07:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie zgadzam się z tym, że podjazd powinien być reprezentacyjny. Nasz jest i cieszę się, że został wykonany właśnie w takim stylu na jaki się zdecydowaliśmy. Pomogli nam to zaaranżować architekci z Kost-Bet gdzie zamawialiśmy kostkę i schodki do drzwi. Ich propozycja mozaiki od razu przypadła mi do gustu, sama wcześniej na to nie wpadłam. Jestem mega zadowolona z efektu. Widzę, jak ludzie zwracają uwagę na nasz dom i podjazd.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 listopada 2020, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Wcale się nie dziwię, w końcu podjazd to wizytówka domu i podwórka :)A przy projektowaniu podjazdu warto też pomyśleć o praktycznych rzeczach. U mnie zimą super sprawdza się podgrzewany podjazd. Mam maty grzejne od https://tom-el.com.pl/zastosowanie/ogrzewanie -przeciwoblodzeniowe/ i powiem szczerze, to totalna wygoda! Nie muszę przejmować się odśnieżaniem i martwić się oblodzeniem. Nawet podczas największych mrozów czy opadów śniegu, takie ogrzewanie sprawdza się doskonale, a w ostatecznym rozrachunku za ogrzewanie wcale nie ponoszę jakichś dużych kosztów. Także bardzo opłacalne i praktyczne rozwiązanie, które pozwoli ci zaoszczędzić mnóstwo czasu!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 listopada 2020, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję takie usługi jak odśnieżanie czy pielęgnacja terenów zielonych to polecam zapoznać się z ofertą firmy https://www.zuzper.pl/. Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy bo wykonują swoją pracę na medal.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 192

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >