Resztki wody w słuchawce prysznicowej

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

10 października 2011, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Czego to jeszcze do tej łazienki nie wymyślą:

http://www.budnet.pl/Jak_pozbyc_sie_problemow_z_zawilgocenie m_lazienki,Akcesoria_lazienkowe,106527-czytaj.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 października 2011, 13:53

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie to chyba dobrze, że technologia posuwa się do przodu prawda? No a jeżeli kogoś stać na takie rozwiązania to czemu nie, przecież żyjemy w czasach kiedy komfort mieszkania jest ważny, po ciężkim dniu fajnie jest przyjść do domu gdzie nie trzeba się przejmować kapiącym kranem albo jeszcze jakimiś mankamentami innymi

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 października 2011, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

no jeżeli chodzi o jakiekolwiek oszczędzanie to jestem za :D

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2011, 09:39

Zgadzam sie: good 0 bad

A teraz co weszła ta ekologiczna armatura łazienkowa, sama Ci mówi czy za dużo wody zużywasz :D

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2011, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

No no, sedes przemawia do Ciebie ludzkim głosem i kiedy za dużo leci wyznacza ci odstępy w jakich masz się załatwiać :P Ale tak na poważnie to nie wiem o co chodzi z ceramiką bo baterie to wiem, ale ceramika nie mam pojęcia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 listopada 2011, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ceramika ??? tez jakos mi sie to nie widzi total ??? co spuszcza tyle wody ile jest :P :P :D waga ? :P

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2011, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie, dla mnie też w opisanym na początku urządzeniu, jest logika i rzeczywiście może się przydać. Ale decydować się na jakieś dalsze zmiany, ingerencje i udziwnienia czasem stanowi sztukę dla sztuki. Grunt, żeby wiedzieć co i w jakim celu się montuje. Swoją drogą, fajna nazwa Follow ME

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2011, 14:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Haahahaa dokładnie "Follow me" - powiedziała spłóczka i zamkła swą deskę... heheh nie no naprawde się uśmiałam :D

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2011, 15:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba przyznać,że rozwiązanie ponadczasowe,ale chyba nikt z nas nie będzie z tego korzystał,w łazience bylibyśmy pod stałą kontrolą,a nikt tego nie lubi.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2012, 15:35

Zgadzam sie: good 0 bad

no ta... jeszcze tego brakowało, posiedzenie, a tu deska cie goni z sedesu nie no bomba heheh

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 265

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >