Resztki wody w słuchawce prysznicowej

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

10 października 2011, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Czego to jeszcze do tej łazienki nie wymyślą:

http://www.budnet.pl/Jak_pozbyc_sie_problemow_z_zawilgocenie m_lazienki,Akcesoria_lazienkowe,106527-czytaj.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 października 2011, 13:53

W sumie to chyba dobrze, że technologia posuwa się do przodu prawda? No a jeżeli kogoś stać na takie rozwiązania to czemu nie, przecież żyjemy w czasach kiedy komfort mieszkania jest ważny, po ciężkim dniu fajnie jest przyjść do domu gdzie nie trzeba się przejmować kapiącym kranem albo jeszcze jakimiś mankamentami innymi

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 października 2011, 14:28

no jeżeli chodzi o jakiekolwiek oszczędzanie to jestem za :D

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2011, 09:39

A teraz co weszła ta ekologiczna armatura łazienkowa, sama Ci mówi czy za dużo wody zużywasz :D

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2011, 12:27

No no, sedes przemawia do Ciebie ludzkim głosem i kiedy za dużo leci wyznacza ci odstępy w jakich masz się załatwiać :P Ale tak na poważnie to nie wiem o co chodzi z ceramiką bo baterie to wiem, ale ceramika nie mam pojęcia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 listopada 2011, 15:41

Ceramika ??? tez jakos mi sie to nie widzi total ??? co spuszcza tyle wody ile jest :P :P :D waga ? :P

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2011, 14:51

Zdecydowanie, dla mnie też w opisanym na początku urządzeniu, jest logika i rzeczywiście może się przydać. Ale decydować się na jakieś dalsze zmiany, ingerencje i udziwnienia czasem stanowi sztukę dla sztuki. Grunt, żeby wiedzieć co i w jakim celu się montuje. Swoją drogą, fajna nazwa Follow ME

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2011, 14:35

Haahahaa dokładnie "Follow me" - powiedziała spłóczka i zamkła swą deskę... heheh nie no naprawde się uśmiałam :D

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2011, 15:05

Trzeba przyznać,że rozwiązanie ponadczasowe,ale chyba nikt z nas nie będzie z tego korzystał,w łazience bylibyśmy pod stałą kontrolą,a nikt tego nie lubi.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2012, 15:35

no ta... jeszcze tego brakowało, posiedzenie, a tu deska cie goni z sedesu nie no bomba heheh

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Meble na wysoki połysk Liczba postów: 60 Grupa: Ciekawe pom... Bardzo ładnie prezentują się meble w wysokim połysku jak dla mnie.
  • Fototapety na ścianach Liczba postów: 129 Grupa: Ciekawe pom... Czy ktoś z was słyszał o tapeta winylowa na flizelinie? Widziałam, że taka tapeta bardzo ładnie się prezentuje. Czy znacie firmy, które oferują sprzedaż takich....
  • Urządzanie mieszkania Liczba postów: 27 Grupa: Ciekawe pom... Ja kupiłam większe ramki, 50x70, i powiesiłam w nich moje zdjęcia w formie plakatów. Super to wygląda.
  • wyposażenie biura Liczba postów: 319 Grupa: Ciekawe pom... Mój znajomy polecił mi firmę https://szb.com.pl/, która oferuję takie zabezpieczenia jak kasy pancerne, meble i wyroby metalowe. Ja osobiście zamawiałem u nich....
  • Wyposażenie kuchni Liczba postów: 454 Grupa: Ciekawe pom... Według mnie wyposażając dom czy mieszkanie w nowe meble, meble kuchenne powinno się wykonać się na zamówienie (na wymiar). Zobaczcie sobie jak są to idealnie sp...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15994 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 359

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >