Rolety czy żaluzje?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

26 maja 2009, 16:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć! Mam pytanie: czy przy plastikowych oknach lepiej stosować rolety czy żaluzje? :) Pozdrowienia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lipca 2009, 14:31

Zgadzam sie: good 0 bad

myślę, że to rzecz gustu i nie ma większego znaczeni czy są to okna plastikowe czy nie :wink: żaluzje są chyba bardziej funkcjonalne niż rolety

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 sierpnia 2009, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym nie zamieniła rolet na żaluzje. Dla mnie rolety są o wiele lepsze niż żaluzje. Ale to rzecz gustu. :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2009, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uważam, że żaluzje dają przede wszystkim więcej możliwości sterowania natężeniem światła niż rolety i to przemawia na ich korzyść. A czy coś się szybciej psuje czy zacina to najczęściej zależy od jakości wykonania i sposobu użytkowania.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2009, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam i rolety i żaluzje jak narazie, ale stopniowo wymieniam rolety na żaluzje. Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią, że dzięki żaluzją można lepiej sterować światłem. Więc z całą odpowiedzialnością radzę kupić żaluzje a to czy to są plastikowe czy drewniane okna nie ma żadnego znaczenia :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 października 2009, 16:48

Zgadzam sie: good 0 bad

żaluzje trochę myszką juz trącą, rolety są bardziej prakyczne, dużo większy wybór kolorow albo jak kto woli wzorów. sprawdź na www.e-lotari.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2009, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

no z tym, że rolety są praktyczniejsze to bym się pokłóciła. Korzystanie z nich daje jedynie dwie opcje albo opuszczenie gdzie nic nie widać, albo podnieść całkowicie i wtedy wszystko widać :roll: z doświadczenia wiem, że rolety nie są tak praktyczne jak żaluzje. a co do kolorów i wzorów, to może ma to jakieś znaczenie ale jest ono bardzo małe. ważniejsza jest chyba wygoda użytkowania :lol:

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2009, 00:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesteśmy producentem żaluzji plisowanych które są nowością na ryku przysłon okiennych. Zapraszam do naszej strony www.dyzpol.pl lub allegro nick makita_j. Ceny najniższe na rynku - producent. Napisz do nas o wycenę dyzpol@tlen.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 grudnia 2009, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Anonymous napisał: żaluzje trochę myszką juz trącą, rolety są bardziej prakyczne, dużo większy wybór kolorow albo jak kto woli wzorów. sprawdź na

Kolega/żanka chyba urwał/a się z choinki. Aż trudno uwierzyć, że ludzie potrafią pisać takie bzdury.

Tak jak przedmówcy napisali żaluzje są bardziej funkcjonalne - oprócz regulacji położenia, możemy też zmieniać kąt nachylenia lameli. Dodatkowo przy połączeniu odpowiedniej automatyki żaluzjami, możemy utrzymywać stałe natężenia oświetlenia w danym pomieszczeniu.

Są różnego rodzaju żaluje, także proszę nie kojarzyć ich tylko z tym wyrobem z początku lat 90 ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 stycznia 2010, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad






Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Chciałabym kupić sofy kanapy Warszawa. Czy znacie sprawdzony sklep internetowy z takim asortymentem? Zależy mi na meblach wygodnych ale i także funkcjonalnych.....
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 412

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >