Rolety czy żaluzje?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16 17 18  ▸

22 maja 2015, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie świetnym wyborem są rolety od debastor.com

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 maja 2017, 14:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie rolety - mniej problemu z utrzymaniem czystości. Pamiętam jak w dzieciństwie mieliśmy takie starodawne, blaszane żaluzje... ale tam było kurzu!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2021, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że wszystko jest rzeczą gustu, bo jeżeli chodzi o praktyczność to są to podobne produkty. Ja natomiast wolę rolety, bo wyglądają o wiele lepiej i z tego co widzę, to zbierają mniej kurzu.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 sierpnia 2021, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

A dlaczego planujesz zainwestować w rolety/żaluzje? Jeśli zależy Ci na większym komforcie w pomieszczeniu to sprawdź markizy zewnętrzne fakro. Dzięki nim wnętrze się mniej nagrzewa, różnica latem jest ogromna. Ponadto markizy od wewnątrz mają prześwit względny, dzięki temu Ty widzisz co jest na zewnątrz (natomiast z zewnątrz nie widać co jest w środku, więc prywatność jest zachowana), a to jest bardzo przydatne latem, gdy markiza jest czasem przez cały dzień zasłonięta.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2021, 08:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zainstalowałem markizy Fakro i jestem bardzo zadowolony , pomieszczenie nie nagrzewa się i o wiele lepiej się pracuje na home office i co najlepsze jest to rozwiązanie energooszczędne w przeciwieństwie do Klimatyzacji. Teraz latem doceniam też że markiza pełni funckję moskitiery. Dzięki temu można faktycznie dodatkowo wietrzyć bez komarów i innych owadów

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 sierpnia 2021, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym wybrał rolety, ale co człowiek, to gust :)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2021, 19:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem markizy fakro to super rozwiązanie, dobrze chroni prywatność i jednocześnie dopuszcza światło dziennie. Pomieszczenia nie nagrzewają się tak bardzo no i są energooszczędne.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2022, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście poszukiwania pięknych i dobrze wykonanych rolet oraz żaluzji warto rozpocząć od sklepu Karnix naprawdę fajnie wypada jeśli chodzi o wybór stylowych i dobrze wykonanych dekoracji okiennych różnego typu nie ograniczając się również do kolorów, czy wzorów. Dlatego warto do nich zajrzeć i co najważniejsze idealnie dopasować pod swoje potrzeby również kolorystyczne m.in my wybraliśmy żaluzje Drewniane 25mm - Haya, przyznam że cudnie się prezentują :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2022, 09:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam jeszcze lepsze rozwiązanie: plisy okienne Nafi :) Najbardziej praktyczne, najbardziej solidne dekoracje na okna jakie są :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2022, 06:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Odnośnie poszukiwań naprawdę dobrej jakości wyposażenia do swojego wnętrza w zakresie dekoracji okiennych to polecam zajrzeć do oferty przygotowanej przez firmę https://rol-art.pl/ u których będziecie mogli znaleźć zarówno rolety oraz żaluzje w nowoczesnym wydaniu. Licząc na bardzo dobre ceny, brak problemów z ich dopasowaniem od strony kolorów oraz porządnego mechanizmu. Pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16 17 18  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Pożyczka - gdzie najlepiej ? Liczba postów: 209 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Pożyczka Liczba postów: 139 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 38 Grupa: Porady i op... Comfypack https://comfypack.pl/ specjalizuje się w produkcji beztubowej folii stretch, zapewniając rozwiązania opakowaniowe charakteryzujące się trwałością i el...
  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 284 Grupa: Porady i op... Prosta rzecz - kanałowy wszędzie taka sama temperatura i wszędzie albo włączone albo wyłączone. Koszt podobny , jak nie większy niż każdy oddzielnie (typu split...
  • catering Liczba postów: 32 Grupa: Porady i op... Wolę stosować pre-made. Przygtoowuję jedzenie na kilka dni i pakuję do opakowań próżniowych. Ja osobiście bardzo polecam tego typu systemy próżniowe ze względu....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 192

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >