Rolety czy żaluzje?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

21 marca 2011, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Żaluzje drewniane? Przyznam,ze nie słyszałem nigdy wcześniej o czymś takim i chętnie dowiem się szczegółów. W czym przewyższają rolety?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2011, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak to nie słyszałeś o drewnianych żaluzjach? Na rynku są już dobre parę lat.







Proszę to przykłady dla nowych w temacie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 stycznia 2012, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy zna ktoś rolety portos ? Czy są dobre czy lepiej dopłacić do droższych ?

Zgłoś | Cytuj | Link

13 stycznia 2012, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli dobrze kojarzę, że to jest ta firma z Kalisza, to moi rodzice mają rolety tej firmy. tylko nie wiem o jakie Tobie się rozchodzi, czy wewnętrzne czy zewnętrzne? Bo maja i te i te. Mogę wypowiedzieć się o tych zewnętrznych, bo są naprawdę solidne i dobrze wykonane, jeszcze nie było z nimi problemu nie zapeszając

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2012, 16:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam rolety tej firmy i nie narzekam, na pomiarze pan pokazywał mi profile aluprofa i heroala nie było różnicy tylko cenowo :) Ważniejsze to jak są/będą zamontowane bo jak paprak będzie montował to mogą być tytanowe a będzie lipa :) u mnie montowali panowie z tej firmy www.parol-rolety.pl Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lutego 2012, 22:31

Zgadzam sie: good 0 bad

plisy się teraz stosuje, to co roleta + fajny efekt wizualny i bajer z rozsuwaniem od dołu i góry tu dokładny opis http://www.msplus.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2012, 17:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Również jestem za plisami. Niby nowość, choć ja już mam je od paru lat ale wiele osób nie wie o takim rozwiązaniu. Swoje kupowałem w firmie Słoneczne Markizy w Poznaniu i jestem z nich zadowolony. Można sprawdzić na ich stronie www.slonecznemarkizy.pl. Maja też salony w innych miastach

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2012, 10:34

Zgadzam sie: good 0 bad

mnie się wydaje, że to bez różnicy, czy okna są plastikowe, czy drewniane, bardziej skupiłabym się na wyborze odpowiedniego rozwiązania pod kątem tego, co nam się bardziej podoba, co nam bardziej pasuje do wnętrza. mnie się bardziej podobają rolety, jestem przekonana o tym, że lepiej chronią przed słońcem niż żaluzje. Widziałam, że na stronie firmy wimarol można znaleźć sporo ciekawych modeli i wzorów

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2012, 22:30

Zgadzam sie: good 0 bad

A co sądzicie o żaluzjach plisowanych?
Czy lepiej zamówić zwykle rolety, czy żaluzje plisowane?
Bardziej podobają mi się żaluzje plisowane,chociaż są trochę droższe, ale nie to jest najważniejsze. Nie wiem jak z czyszczeniem takich żaluzji?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2012, 16:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najbardziej wygodne,praktyczne są rolety. Można je nawet dopasowac w odpowiedniej wersji kolorystycznej,to żaden problem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Chciałabym kupić sofy kanapy Warszawa. Czy znacie sprawdzony sklep internetowy z takim asortymentem? Zależy mi na meblach wygodnych ale i także funkcjonalnych.....
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 195

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >